Yüksek boyutlu dosya kopyalarken 0x80070079 hatası

yusuf12332111

Hectopat
Daha fazla  
Flash belleğime PS4'üm için oyun kopyalar iken böyle bir hata aldım ve sonrasında flash belleğimin içine girmemeye başladı.
Kullandığım flash bellek: Kingston 128 GB USB3.2 DataTrvEx.

Adsız.png

çıkartıp taktım ve "yazma korumalı" dedi sanırsam flash disk öldü. :/
Durdurup mu çıkarttın yoksa dayanamayıp çektin mi? Hemen helvasını kavurmayalım.

Bilgisayarı USB takılıyken kapat, çıkartmana izin vermiyorsa, çıkarttıysan sistemi başlat, sonra başka usb portunu dene, mesela 3.0 ise 2.0 varsa onu dene.

Durdurup mu çıkarttın yoksa dayanamayıp çektin mi? Hemen helvasını kavurmayalım.

Bilgisayarı USB takılıyken kapat, çıkartmana izin vermiyorsa, başka usb portunu dene, mesela 3.0 ise 2.0 varsa onu dene.
arkada oyun oynuyordum hata sesi duydum alta indiğim zaman semafor hatasını almıştım yeniden dene butonu vardı bende basayım dedim sonrasında 0/kbps olarak devam ediyordu bi süre sonra kendisi durdu zaten
şuan içindeki dosyayı pc'ye aktarıyorum eğer düzgün ise kullanayım bari. :D

İçindekini pc'ye kopyalayabiliyorsan, her şeyi kopyala, sonra bir NTFS format at - tabi formattan önce elinle yokla fazla ısınmış mı, ısıyı sevmez elektronik.

Gerçi PS4 NTFS okuyamıyordu galiba, sürücü formatın ne?

İçindekini pc'ye kopyalayabiliyorsan, her şeyi kopyala, sonra bir NTFS format at - tabi formattan önce elinle yokla fazla ısınmış mı, ısıyı sevmez elektronik.

ps4 exfat desteklediği için exfat kullanıyordum ama düzelirse tekrardan dönerim en kötü

aynı şekilde biçimlendiremiyorum bile şimdi diskparttan deniyeceğim

clean komutunu uygulayamıyorum :/

Son düzenleme:
ps4 exfat desteklediği için exfat kullanıyordum ama düzelirse tekrardan dönerim en kötü

aynı şekilde biçimlendiremiyorum bile şimdi diskparttan deniyeceğim

clean komutunu uygulayamıyorum :/

Farklı porttan deniyorsun değil mi? 128Gb Kingston'un uçmasını istemem.

farklı portu geçtim ben artık farklı pcden deniyorum

@Mert Can Urcan ölmüş sanırsam ya :/
O zaman geçmiş olsun... helvayı kavurabiliriz şunu dinlerken, veya bardakları hazırlayalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı