Yüksek çekim gücü için ADSL modem önerisi

sparco

Centipat
Merhabalar, öncelikle aranıza yeni katıldım,🙂

Kısaca özetlemem gerekirse evim 3 katlı, modemim Türk Telekom'un 3-4 sene öncesinde verdiği beş para etmez bir modem. Altyapımız pek iyi değil fiber desteklemiyor. İnternet hızım 11-12 Mbps alıyorum. Üst katta Wi-Fi tek diş çekiyor çekmiyor arası. Bu konuda bilgisi olan birileri var ise çekim gücü yüksek olan bir modem tavsiyesi rica ediyorum.

Evin her alanında sıkıntısız internete erişebilmem için sadece modemimi yenileyerek amacıma ulaşabilir miyim? Wi-Fi çekim gücü arttırıcı, Access Point gibi cihazlar kullanmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keenetic Omni DSL N300 Whole Home Wi-Fi Kablosuz VDSL2/ADSL2+ Modem Router kesinlikle tavsiyemdir. Extra DSL olanını kullanıyorum fakat sadece Adsl için Omni son derece yeterli. Çok iyi çekim gücü, sürekli güncellenen yazılım desteği, ileride aynı markadan herhangi bir cihaz ile mesh yapabilme imkanı ve daha bir çok özelliği mevcut.

Ürünü inceledim hiç bilmediğim bir marka açıkçası ama çok olumlu yorumlara sahip. Bir çok özelliği mevcut fiyatı da uygun geldi. Sanırım bunu alacağım teşekkürler 🙂

Yani Keenetic Extra DSL öneren arkadaş sanırım daha önce başka modem kullanmadı çekim gücü çok iyi diyor 100 M.2 bir evde köşe odalarda 10Mbps'i zor görüyorum dibinde güzel çekiyor ama gel gelelim firmaların verdiği anteni içinde olan 200tlik modemle aynı Wi-Fi değerlerini veriyor tek farkı 5G.

Yeni konular

Geri
Yukarı