Yüksek ekran kartı fiyatları

Ben de görmek istemiyorum. Ama gel gör ki insanlar anlamıyor. O kadar okumuyor o kadar araştırmıyorlar ki algıları kapanmış durumda.

Bu konuda sana pek katıldığımı söyleyemem. Ama gerisinde haklısın.

Seninle sohbet etmeyi sevdim bu arada. Keşke arkadaş olsaydık. Böyle insanlarla ilişki kurmaya ihtiyacım var. Bir insanın ne olduğu hemen belli oluyor.

"Celladına aşık her insan ölüme mahkumdur" sözü Türkiye için söylenmiş olabilir. Arkadaş oluruz o konuda problem yok :).

"Celladına aşık her insan ölüme mahkumdur" sözü Türkiye için söylenmiş olabilir. Arkadaş oluruz o konuda problem yok :).

Sanırım ben aşığım. Ama hakimin kim olduğu ve hükmün ne olacağı belli olmuyor. Her gözümüzü açyığımızda öncekinden çok farklı bir sabaha uyanma ihtimalimiz var güzel ülkemde.

Arkadaş oluruz o konuda problem yok :).

Teşekkür ederim. Memnun olurum.

Sanırım ben aşığım. Ama hakimin kim olduğu ve hükmün ne olacağı belli olmuyor. Her gözümüzü açyığımızda öncekinden çok farklı bir sabaha uyanma ihtimalimiz var güzel ülkemde.
Öyle gerçekten.
Teşekkür ederim. Memnun olurum.

Sosyal medya hesapları ve discord paylaşmak yasak diye biliyorum. Steam arkadaş kodumu bırakayım oradan eklersin konuşuruz. 1034618794.

Bugün bütün firmalar stok problemi olmayan kartlarda bile stokçuluk yapmaya başlamış. O kartlar bulunamadığı için de, eski diyebileceğimiz kartların fiyatlarını uçurmuşlar. RX 570 ve 580 fiyatları uçmuş. 5700 XT ve 2060S'de yine bu uçuştan nasibini almış. Rafta olduğu halde satıştan kaldırılan kartların sayısını merak ediyorum doğrusu.

Bugün bütün firmalar stok problemi olmayan kartlarda bile stokçuluk yapmaya başlamış. O kartlar bulunamadığı için de, eski diyebileceğimiz kartların fiyatlarını uçurmuşlar. RX 570 ve 580 fiyatları uçmuş. 5700 XT ve 2060S'de yine bu uçuştan nasibini almış. Rafta olduğu halde satıştan kaldırılan kartların sayısını merak ediyorum doğrusu.

Aynen. RX580'i 2800 TL görünce oha didim.

Yine duygusal bir arkadaş ve duygusal bir konu içeriği daha..
Ben dahil konusunu açtığım ve forumda daha çok konu başlığını içinde sayısız yorum göreceğimiz bir sorun..
- Ekran kartı fiyatları

Sözlerime inanmak isteyenler okusun,inanmak istemeyen artan ethereum fiyatları karşısında bekledikçe zarar etsin.
Siz değil misiniz zaten 11’e 3080 alma diyen ama şu an 3080’lerin 17 bin TL olup,kart aldırmadığınız insanları mağdur eden...

Firmalar terbiyesizlik yapmıyor emin olun
Yurt dışı tedarikçi diyor ki ;

Diaolog (%100 Gerçek)

A Global Satıcı-Firmamızda x marka,x model 100 adet kart mevcut.
Satış fiyatı aşağıda ki gibidir.
Adet fiyatı mevcut koşullar nedeniyle ;

RTX 3080 : 1300$ (Nakliye hariç,vergi hariç)
TL Çevir : 9701 TL (Nakliye hariç,vergi hariç)
Kısa bir hesap yapmanız için bir tablo koyuyorum.

İlk satıcı : 9701 TL’ye kart satıyor,x firmaya.
X firma bu kartı Türkiye’ye getirmek için taşıma bedeli ödüyor.
Gümrük bedeli ödüyor.
Tabi ki satışı sağlanırken vergilendiriliyor.
Kart bu aşamalarda tok ve kârsız haliyle zaten 13.600 TL bandına ulaşmış oluyor.
Stok sorunları,pandemi ve kripto paranın popülerliğinden dolayı satıcı firma kâr payınıda koyuyor.
Ürünler minumum firma insaflıysa 14 bin ile 17 bin arasında dalgalanıyor.
Burdan duygusal mesaj atan kişilere sesleniyorum,sen ister bekle ister bekleme.
Türkiye’ye gelmiyorsa kart,dialogta ki A kişisinin çektiği rakamdan dolayıdır.
Seni bu ülkede hiç bir firma düdüklemiyor emin olabilirsin,fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olan değerli forum insanlarına bu değerli bilgiyi veriyorum ki artık bu tür konular açmayın.
Alın size milyonların merak ettiği sorunun cevabı.
Şimdi diyeceksiniz ki 3090’neden ucuz,onun içinde diyorum ki sadece bekleyin asıl bomba 3090’lara gelecek...

En iyisi aceleniz varsa 3’e,5’e bakmayın miningci dayılar eth artması nedeniyle hepsini nakite çevirdi şu an çok hareketli kart alışverişleri oluyor...

Bekleyen beklemesinden değil midir 12 bin TL’ye alma diyenlerin resmen hışmına uğradı...
Aldırmadınız çoğu insana kartları..
Fikir verirken bilgi eksikliğinizden mağdur oldu insanlar.

Dipnot : Dediklerime inanmak istemeyen eline patlamış mısır alıp piyasayı izlemeye devam edebilir.
Anlattığım hikaye sadece RTX 3080 için geçerliydi.
Diğer kartlar hakkında spoiler verdim(3090)
Hepinize keyifli günler diliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı