Yüksek fiyatlı korsan oyunlara destek verilmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ilgaz Bey

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi bazı oyun fiyatlarına bakıyorum, 300-500 arasında geziyor. Şimdi burada korsan edebiyatı parçalayanlara sorsam hiçbiri 300-500 lira oyuna vermez. Zaten Türk halkının ekonomik ortalamasına bakınca böyle bir şeyin mümkün olmadığı gözüküyor. Ben hayatımda hiç Torrent kullanmadım diyen insan %95 yalan söylüyordur. 5-10 bin TL bilgisayara mı versin yoksa 300-500 lira oyuna mı versin? Ayda 10k maaş alsan bile 500 lira oyuna vermeden önce 500 kere düşünürsün. Kapitalist sisteme küfür ediyorsunuz ama kapitalizmin kölesi olmuşsunuz. Dünyada dovizi Amerika yönetiyor, Brunson'u almak için 2 gece doları 8 lira yaptı adamlar. Amerikan şirketlerine çok fazla taviz veriyorsunuz ben bunu desteklemiyorum. Coninin 6 dolara aldığı ETS2 oyununa 40 lira para verdim. Dovizin yükselmesi ve bunun oyun piyasasında bütün ülkere dolar bazlı yansıltılması büyük haksızlıktır. Fahiş fiyatlı oyunlarda korsan desteği verilmeli diye düşünüyorum. Parası olan zaten kütüphaneye eklemek için, koleksiyon olması için bile umursamadan satın alıyor. Parası olmayan yaşamasın diye bir dünyayı ve sistemi ben kabul etmiyorum. Hak yiyen Hack yer bu kadar basit.! Bazı eski konuları okuyorum ve ne görüyorum? Adam online olmayan bir oyunda hile yapmak istiyor ve banlayıp konusunu kilitlemişler. Burası fıkıh medresesi mi kardeşim bu kadar katılık nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı