Yüksek FPS olmasına rağmen kasma hissi

yakupcakir

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Valorant oynuyorum ve en düşük 200-250 FPS alıyorum onun harici 300-400 civarında. 165 Hz LG UltraGear monitörüm var fakat FPS 165'in altına düşmemesine rağmen aşırı kasma hissi var. İşlemciyi alalı 1 ay oldu, aldığım ilk iki hafta hiç sorun yoktu fakat şu an cidden bu sorun canımı sıkmaya başladı. Çözümlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Valorant oynuyorum ve en düşük 200-250 FPS alıyorum onun harici 300-400 civarında. 165 Hz LG UltraGear monitörüm var fakat FPS 165'in altına düşmemesine rağmen aşırı kasma hissi var. İşlemciyi alalı 1 ay oldu, aldığım ilk iki hafta hiç sorun yoktu fakat şu an cidden bu sorun canımı sıkmaya başladı. Çözümlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Oyun içinde Hz düşmesi yaşıyor olabilir misiniz acaba?

Merhaba arkadaşlar,

Ekran ayarlarında monitör 165 Hz de mi?

144hz de ben kullanıyorum aynı benim sorunum FPS yüksek kasma hissi var stuttering gibi bir adı vardı galiba hâlâ daha neden olduğunu bilmiyorum takipteyim

Yeni konular

Geri
Yukarı