Yüksek grafikli oyun tavsiyesi

Nacttemhem

Hectopat
Yer
Temennim cennet
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım ve şu an siparişi bekliyorum. Açıkçası gözüm grafik görmek istiyor. Aksiyon oyunu olur rol yapma oyunu olur her ne olursa beğendiğiniz sıkmayan kaliteli oyunlari tavsiye ederseniz sevinirim. Online olmasına gerek yok. Oynadığınız en iyi oyunu yazabilirsiniz. Bunu oynamadan ölme diyecek kadar güzel olabilir. Bekliyorum :)

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım ve şu an siparişi bekliyorum. Açıkçası gözüm grafik görmek istiyor. Aksiyon oyunu olur rol yapma oyunu olur her ne olursa beğendiğiniz sıkmayan kaliteli oyunlari tavsiye ederseniz sevinirim. Online olmasına gerek yok. Oynadığınız en iyi oyunu yazabilirsiniz. Bunu oynamadan ölme diyecek kadar güzel olabilir. Bekliyorum :)

Mount & Blade II Bannerlord oynayabilirsin.

RDR 2 benim grafiklerini en beğemdiğim oyun. Sizin de etkileneceğinizi düşünüyorum. Metro Exodus, AC Odysey, Forza Horizon 4; biraz daha eskiye inersek Crysis 3, GTA 5. Bunlar da uzun süre eskimeyecek oyunlardır.
Shadow of The Tomb Raider, Rise of The Tomb Raider ve BF 5'i de ekleyeyim.

Dövüş oyunu denemek istersen "Tekken 7" dene.
Grafikleri güzel, oyunun içinden çözünürlüğü artırdıkça,
Grafikler daha hoş görünecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı