Yüksek Hz'li F/P monitör önerisi

Bütçe
2000 TL
Bütçe arttırmak lazım bu fiyata hiç değilse 75Hz bulursunuz ama renkler ve parlaklık berbat olur en az VA panel bir monitör almak gerekiyor.

Ben ikisini de önermem hocam ilk attığınız kalitesiz ikinci attığınızda TN panel bende bulunan monitörde TN panel renkleri aşırı berbat oluyor TN panelin IPS veya VA panel bir monitör alın.

Bu monitörü alabilirsiniz bir benzeri 2 kuzenimde de var gerçekten masada şık duran bir monitör ve IPS panel 4ms olması çok da bir şey değiştirmez TN olup ta renkler kötü olup uzaktaki adamla duvarın rengini karıştıracağınıza renkler iyi olsun ms yüksek olsun.

Sağ olun hocam güzel bir öneri, buna benzer başka monitörler önerisi olan var mı? 2500 TL'ye kadar olanları da kabul edebilirim.

Dostlar bu ikisi nasıl? Edit: 2. attığım 60 Hz 5 ms imiş sonradan farkettim.
2000 TL üstüne bunu buldum:

Dostlar bu ikisi nasıl? Edit: 2. attığım 60 Hz 5 ms imiş sonradan farkettim.
2000 TL üstüne bunu buldum:
Ne kadar Rampage'de olsa fiyatı çok iyi alınır kesinlikle param olsaydı bende 75Hz'den buna geçerdim.

Ve bu monitörde Pivot G-Sync ve Free-Sync'te var kağıt üstünde çok iyi monitör.

Arkadaşım bundan almaya karar verdi dostlar, var mı başka önerisi olan buna benzer yoksa alsın mı?

Genelde kimse Rampage önermez ama bütçeniz düşük en azından alıp satarsınız 1 yıla falan.

Arkadaşım bundan almaya karar verdi dostlar, var mı başka önerisi olan buna benzer yoksa alsın mı?
Alsın hocam bu fşyata imkanı yok bir daha 144Hz monitör bulamaz.

Ne kadar Rampage'de olsa fiyatı çok iyi alınır kesinlikle param olsaydı bende 75Hz'den buna geçerdim.

Ve bu monitörde Pivot G-Sync ve Free-Sync'te var kağıt üstünde çok iyi monitör.
Hocam pek bişey diyemeyeceğim ancak rampage genelde fiyatı uyguna getirmek için kaliteden kısıyor bunu göz önünde bulundurarak alın

Geri
Yukarı