Yüksek IPS mouse öneri

Yanlardaki kauçukları soyuluyor 650 ve 600 modellerinin. Ben 600 kullandım, yanları soyuldu iade ettim. Bir arkadaşım da şuan 650 kullanıyor ve yanlardaki malzemenin yerinden çıkıyor gibi olduğunu söylüyor. Çıktıkça SteelSeries'le iletişime geçip yan panel isteyecekseniz alın ama tavsiye etmiyorum.

@regor1 Bu modeli tercih edebilirsiniz fiyatına göre çok iyi:

Ben de Rival 600 kullanıyorum ancak öyle bir sorun yaşamadım.

Ben de Rival 600 kullanıyorum ancak öyle bir sorun yaşamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kullananların neredeyse hepsi yaşıyor. Ben aldıktan 2 ay sonra yaşadım, arkadaşım 4 ay, belki de siz birkaç ay sonra yaşayacaksınız; bilemiyorum. Mouse'tan aşırı memnundum. Böyle büyük bir markanın bir plastiği yapıştırmayı becerememesi beni gerçekten şaşırttı. Umarım ileride yaşamazsınız.

Kullananların neredeyse hepsi yaşıyor. Ben aldıktan 2 ay sonra yaşadım, arkadaşım 4 ay, belki de siz birkaç ay sonra yaşayacaksınız; bilemiyorum. Mouse'tan aşırı memnundum. Böyle büyük bir markanın bir plastiği yapıştırmayı becerememesi beni gerçekten şaşırttı. Umarım ileride yaşamazsınız.
2018 Temmuz ayında almıştım. Şu ana kadar bir sorun olmadı. Bilmiyordum böyle bir sorun olduğunu kendim yaşamadığım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı