Yüksek ping

BekirYfk

Femtopat
Merhaba;
Ben Online oyunlarda oynamayacak kadar fazla pingim oluyor. Örnek verecek olursak CS:GO'da 150 aşağısını hiç görmedim. 3 4 dakikada 1500'e kadar çıkıp iniyor. Oyun oynanmıyor. Bunun çözümü ne olabilir? Bizim internetimiz 10 Mbps download var. İnternet bana yetiyor güzel ama modeme çok uzak kaldığım için ping sorunu yaşıyorum. Evde bir adet de TP-Link'in menzil genişleticisi var fakat çözülmüyor ping sorunu. Tek çare kablo mu cevaplarsanız sevinirim.
Lütfen bilgili arkadaşlar yazarsa, bilgi karmaşası olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam birkaç Wi-Fi ayarı var modemin arayüz üzerinden yapılan fakat kesin çözümü kablodur ayrıca internetinizin download değerinin de fazla olmadığına bakarak yorumlarsak tek çare kablo gibi duruyor.

Merhaba;
Ben Online oyunlarda oynamayacak kadar fazla pingim oluyor. Örnek verecek olursak CS:GO'da 150 aşağısını hiç görmedim. 3 4 dakikada 1500'e kadar çıkıp iniyor. Oyun oynanmıyor. Bunun çözümü ne olabilir? Bizim internetimiz 10 Mbps download var. İnternet bana yetiyor güzel ama modeme çok uzak kaldığım için ping sorunu yaşıyorum. Evde bir adet de TP-Link'in menzil genişleticisi var fakat çözülmüyor ping sorunu. Tek çare kablo mu cevaplarsanız sevinirim.
Lütfen bilgili arkadaşlar yazarsa, bilgi karmaşası olmasın.
Tracert değerleriniz nasıl cmd tracert 146.66.155.1 dener misiniz? TT ADSL altyapısı baya sorunlu şu sıralar.

Bende de vardı aynı sorun, USB Wi-Fi Adaptörüyle bağlanıyordum ve çok da uzak sayılmazdı internet. Valorant'da özellikle internet çöküp duruyordu 1100 ping falan oluyordu birkaç dakikada bir. İnternet servisimi aradım, problemin modemde olduğunu söylediler. Ben de modemi değştirdim ve kabloyla bağlandım artık 40/40'dan 38/41 falan alıyorum hep ve ping kesinlikle olmuyor ki zaten Speedtest'de de ping 1 çıkıyor. En etkili çözümün kablo olduğunu düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı