Yüksek sesli düşük fiyatlı hoparlör önerisi

hilem2380

Hectopat
Televizyon için (kendi hoparlörü yok ve sadece kanal izlemek için kullanılacak) ucuz hoparlör arıyorum, ses kalitesi konusunda beklentim yok. Yardımcı olur musunız? Öneriniz yoksa yüksek ses için hangi değere bakmam gerek onu söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
dB değerine bakmanız gerekiyor. Sesin şiddeti dB ile ölçülür. Kablolu mu yoksa kablosuz mu olsun?

Mesela bunun gibi kablosuz basit bir şey mi istiyorsunuz yoksa biraz daha kaliteli bir şey mi?

dB değerine bakmanız gerekiyor. Sesin şiddeti dB ile ölçülür. Kablolu mu yoksa kablosuz mu olsun?

Mesela bunun gibi kablosuz basit bir şey mi istiyorsunuz yoksa biraz daha kaliteli bir şey mi?
Basit olsa da olur ama uyduda bt yok ve ailem için aldığımdan bir de batarya mevzusuyla uğraşanlar istemiyorum.
Uyduda ses için sadece jak girişi var sanırsam(usb girişi de var ama oradan ses verir mi emin değilim). Bu arada bende de ek olarak iki taraflı jak kablosu da var. Attığınız Bt'li haporlörü kablolu olarak kullanabiliyor muyum bu kablo aracılığıyla?

Basit olsa da olur ama uyduda BT yok ve ailem için aldığımdan bir de batarya mevzusuyla uğraşanlar istemiyorum.
Uyduda ses için sadece jak girişi var sanırsam(USB girişi de var ama oradan ses verir mi emin değilim). Bu arada bende de ek olarak iki taraflı jak kablosu da var. Attığınız BT'li haporlörü kablolu olarak kullanabiliyor muyum bu kablo aracılığıyla?

Kablolu olarak kullanırsın tabii ki ama bataryalı olduğu için uzun ömürlü olmaz. Tavsiyem normal kablolu hoparlör alman.

Bu tarz basit bir şey alabilirsin. Ben Teknosa'dan zamanında 25₺ ye almıştım. Halen daha çalışıyor. Linkteki ürünün ses seviyesi 65 dB. Eğer yetmez diyorsan farklı ürünlere de bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı