Yüksek sesten uzak durun

Çok geçmiş olsun hocam, kulaklıkla müzik dinlerken sadece bir tık bile kıssam psikolojik olarak tatmin olamıyorum maalesef. İllaki kafamda bangır bangır ötecek.

Çok geçmiş olsun hocam, kulaklıkla müzik dinlerken sadece bir tık bile kıssam psikolojik olarak tatmin olamıyorum maalesef. İllaki kafamda bangır bangır ötecek.

Harbiden bende kulaklıkla şarkı dinlerken o illete takıldım. Kısık müzik zevkli gelmiyor.

Kulaklığı tamamen bıraktım. Birazcık yüksek ses duyayım anında kulaklarımı kapatıyorum. Keyfinizden birazcık ödün vermeniz lazım. Cidden kimsenin başina gelmesini istemem.

Harbiden bende kulaklıkla şarkı dinlerken o illete takıldım. Kısık müzik zevkli gelmiyor.
Ne zaman oldu, şu anki durumunuz nedir?

Kulak çınlaması kötü. Onun için çoğu firma bazı yüksek seslere izin vermez ve size söyler. Bende yaşadım bir ara ama zamanla düzeldi. Şuan daha düşük DB şeklinde ortalama yüzde 40 düzeyinde dinliyorum Windows 10 arctis 1 ile uzun süreli olmasa da yüksek ses de çınlama eskisi gibi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı