Yüksek sesten uzak durun

Çok ama çok geçmiş olsun. Ben biraz yüksek sesli dinliyorum ama kulaklık ile değil, hoparlör ile dinliyorum. O sıkıntı yapar mı?
Benimki araç hoparlöründen oldu (ses sistemi yok)

Geçmiş olsun. Kulaklıkla son ses dinlemeyi çok severim, umarım zarar gelmez.
Emin ol gelir. Keşke insanlar bu durumun ne kadar berbat olduğunu anlayabilse. Dediğim gibi artık kulaklık takmayı falan bıraktım, yarın bir gün sizin de başınıza gelmesin diye söylüyorum.

Hocam büyük geçmiş olsun, benim bile bazen kulak çınlamalarım uzun sürdüğünde dayanamıyorum. Sizi biraz da olsa anlayabiliyorum, umarım kendiliğinden bir şekilde düzelir.
Benim isteğim de bu, insanlar farkında olsunlar. Bu hastalıktan kurtulmak için evini barkini satmaya hazır yüz binlerce insan var, ama nafile çünkü tedavisi yok :(

Dinlemeyin (son sesle), tinnitus hastalığına yakalanabilirsiniz.
Benim hastalık 😎

Son düzenleme:
Emin ol gelir. Keşke insanlar bu durumun ne kadar berbat olduğunu anlayabilse. Dediğim gibi artık kulaklık takmayı falan bıraktım, yarın bir gün sizin de başınıza gelmesin diye söylüyorum.
Sesi %75'e falan çekeyim o zaman. Geçmiş olsun tekrardan hocam.

Benimki araç hoparlöründen oldu (ses sistemi yok)

Benim isteğim de bu, insanlar farkında olsunlar. Bu hastalıktan kurtulmak için evini barkini satmaya hazır yüz binlerce insan var, ama nafile çünkü tedavisi yok :(

Benim hastalık 😎
Anladım hocam, tekrar geçmiş olsun. Yüksek sesle dinlememeye dikkat edeceğim. Hoparlör derken bu arada telefon hoparlörünü alıp kulağama sokmuyorum. Normal bilgisayar hoparlörü.

anında kulaklarımı kapatıyorum.

Bunu yapmaktan vazgecin. Rahatsiz olsaniz bile. Kulaklarinizi kapatirsaniz zamanla hiperakuzi yani sese karsi hassaslik basliyor. Bu sefer her seyden rahatsiz oluyorsunuz. Ben eskiden bunu cok yapardim simdi ise biraktim. Yanimdan ambulans gecse bile inadina kapatmiyorum. Su an sese karsi hassasligim bayagi azaldi diyebilirim.

Bunu yapmaktan vazgecin. Rahatsiz olsaniz bile. Kulaklarinizi kapatirsaniz zamanla hiperakuzi yani sese karsi hassaslik basliyor. Bu sefer her seyde rahatsiz oluyorsunuz. Ben eskiden bunu cok yapardim simdi ise biraktim. Yanimdan ambulans gecse bile inadina kapatmiyorum. Su an sese karsi hassasligim bayagi azaldi diyebilirim.
Bilmiyordum hocam yazdığınız iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı