Yüksek sistemler için hikayeli oyun tavsiyeleri

Manzaralar ve tatmin eden tarzdan hikayedende ödün vermeyen türden.
Assassin Creed serisine bakabilirsin daha günümüze yakın çıkmış olanlarından.

Elden Ring olabilir. Teması kapalı olsa da tasarım olarak gayet başarılı bir oyun.

Nier Automata var hocam. Bu oyun da tasarım olarak güzel. Manzaralık bir deneyim sunmuyor ama.

Last Of Us olabilir. Belki aradığınızı hem hikaye hem de grafik anlamında bu oyunda bulabilirsiniz.

Assassin Creed serisine bakabilirsin daha günümüze yakın çıkmış olanlarından.

Elden Ring olabilir. Teması kapalı olsa da tasarım olarak gayet başarılı bir oyun.

NieR:Automata™ var hocam. Bu oyun da tasarım olarak güzel. Manzaralık bir deneyim sunmuyor ama.

Last of Us olabilir. Belki aradığınızı hem hikaye hem de grafik anlamında bu oyunda bulabilirsiniz.

Last of Us oynadım gerçekten çok güzeldi Assassin Creed de aynı şekilde oynadım ve oddyseyi çok beğendim Elden Ring ve NieR:Automata™'yı bir kenara yazdım bakacağım onlara teşekkür ederim.

Devil May Cry 5 98 tl
Tales of Arise 120 tl idi. Indirimleri taze bitti hocam. Bindirim bekliyorum yakında bu ikisine. Ama istek listesine atın bence hocam.

Devil May Cry 5 98 TL.
Tales of Arise 120 TL idi. Indirimleri taze bitti hocam. Bindirim bekliyorum yakında bu ikisine. Ama istek listesine atın bence hocam.

Bindirim işlemi artık her oyun için kaçınılmaz görünüyor hocam. Tavsiyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı