Yüksek tuşlu klavye önerisi

Bütçe
200-300

Burak Misir

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Merhabalar,

Ofiste kullanmak için yüksek tuşlu RGB olmayan sade bir klavye arıyorum. Ekteki resimde önceki kullandığım klavyenin örneği var. Buna benzer bir klavye önermenizi rica ediyorum. Yüksek tuşlu ve tuş sesleri kuvvetli olan klavyeleri çok seviyorum. Basık olan klavyeler beni biraz yoruyor. O yüzden basık ince klavye önermemenizi rica ederim. Değerli önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler,

Mevcut bütçem 200 TL'dir. Bu bütçenin yukarısına da çıkabilirim.

Dosya Ekleri

• 479974.jpg
    479974.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu:
Kablosuz:

Kablolu:
Kablosuz:

Öneriniz için teşekkür ederim. Ancak bu modellerin tuş yüksekliği az ben biraz daha yüksek tuşlu arıyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim. Ancak bu modellerin tuş yüksekliği az ben biraz daha yüksek tuşlu arıyorum.
Daha yüksek tuşlu klavyeler aydınlatmalı oluyor hocam. En sadesi:

Son düzenleme:
Daha yüksek tuşlu klavyeler aydınlatmalı oluyor hocam. En sadesi:

Rampage KB-R8 modelini beğendim. Öneriniz için teşekkür ederim.

Merhabalar,

Ofiste kullanmak için yüksek tuşlu RGB olmayan sade bir klavye arıyorum. Ekteki resimde önceki kullandığım klavyenin örneği var. Buna benzer bir klavye önermenizi rica ediyorum. Yüksek tuşlu ve tuş sesleri kuvvetli olan klavyeleri çok seviyorum. Basık olan klavyeler beni biraz yoruyor. O yüzden basık ince klavye önermemenizi rica ederim. Değerli önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler,

Mevcut bütçem 200 TL'dir. Bu bütçenin yukarısına da çıkabilirim.
https://www.hepsiburada.com/everest...-set-siyah-p-HBV00000SX5Z1?magaza=Teknopcsarf Hocam Bunu önerebilirim,Saygılar :)

Öneriniz için teşekkür ederim. Ancak bu klavyenin de tuş yüksekliği biraz aşağıda. Diğer önerdiğiniz G213 modeli de harika fakat RGB olduğu için ofis kullanımında sıkıntı olabilir.
İkinci el Logitech G105 bakın, 200 TL civarında bulunabilir.

Öneriniz için teşekkür ederim. Fakat ikinci almayı düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı