Yüksek upload hızına sahip ISS önerisi

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Kablonet kullanıyorum 100Mbps download 5Mbps upload alıyorum. İstanbul'un Maltepe semtinde yaşıyorum. Ancak 5Mbps upload hiç yeterli olmuyor yüksek upload alabileceğim kaliteli bir sağlayıcı var mıdır? Download 50 olsa da olur ama upload 5 iken işkence çekiyorum yılbaşı taahhüt bitiyor.

Kablonet kullanıyorum 100Mbps download 5Mbps upload alıyorum. İstanbul'un Maltepe semtinde yaşıyorum. Ancak 5Mbps upload hiç yeterli olmuyor yüksek upload alabileceğim kaliteli bir sağlayıcı var mıdır? Download 50 olsa da olur ama upload 5 iken işkence çekiyorum yılbaşı taahhüt bitiyor.
Ek ücret ile Upload arttırmanız gerek. 5 gene iyi benim için ama sanırsam sizin için farklı yayın falan ise ek ücret ile yükseltin, ben Millenicom' dan çekmediğim arkadaşımın Türknet' ten çok çekti, yani para varsa Superonline ama yoksa Kablonet gene iyidir.

Ek ücret ile Upload arttırmanız gerek. 5 gene iyi benim için ama sanırsam sizin için farklı yayın falan ise ek ücret ile yükseltin, ben Millenicom'dan çekmediğim arkadaşımın TürkNet'ten çok çekti, yani para varsa Superonline ama yoksa Kablonet gene iyidir.

Hocam öğrenci evinde TürkNet kullanıyorum 12Mbit upload almak için ek olarak 25 TL istediler arayıp en fazla ne kadar upload alabileceğinizi sorabilirsiniz. 100 TL fatura ayrıca taahhüte bile gerek yok. Modemin varsa 1 gün içinde başlatıyorlar hizmetini. Bu arada down 70 civarı

Hocam öğrenci evinde TürkNet kullanıyorum 12Mbit upload almak için ek olarak 25 TL istediler arayıp en fazla ne kadar upload alabileceğinizi sorabilirsiniz. 100 TL fatura ayrıca taahhüte bile gerek yok. Modemin varsa 1 gün içinde başlatıyorlar hizmetini. Bu arada down 70 civarı.

Nasil aylik mi 25 TL reis.

Yeni konular

Geri
Yukarı