Yürüyerek para kazandıran uygulamalar gerçek mi?

Qaywia

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bir süredir internet ortamında yürüyerek para kazandıran uygulamalar varmış. Daha önce yürüyüp belirli bir para kazanan arkadaşlar var mı içimizde? Hangi uygulamadan kazandınız veya ne kadar sürede kasılıyor bunları söylebilir misiniz?

Kim neden sen yürüdün diye para versin ki? İnternet uygulamalarında şöyle bir mantık var belli sayı indirmeden sonra para kazanmaya başlarlar ve sizde "Yürüyeceğim para kazanacağım" derken aslında hem bir şey almayıp hemde onların cebine para koymuş ve yürüyerek kendinizi yormuş olursunuz. Tabii ki güvenilirleri vardır hatta bir arkadaşım Netflix almıştı o şekilde. Freecash'i bizzat kullanıyorum ve öneriyorum oyun vs. oynayarak görevleri yaparak kolayca dolar üzerinden para kazanıyorsun ve cidden bu para yatıyor. İlk başta bende kurmacadır diyordum gerçekmiş.

Kim neden sen yürüdün diye para versin ki? İnternet uygulamalarında şöyle bir mantık var belli sayı indirmeden sonra para kazanmaya başlarlar ve sizde "Yürüyeceğim para kazanacağım" derken aslında hem bir şey almayıp hemde onların cebine para koymuş ve yürüyerek kendinizi yormuş olursunuz. Tabii ki güvenilirleri vardır hatta bir arkadaşım Netflix almıştı o şekilde. Freecash'i bizzat kullanıyorum ve öneriyorum oyun vs. oynayarak görevleri yaparak kolayca dolar üzerinden para kazanıyorsun ve cidden bu para yatıyor. İlk başta bende kurmacadır diyordum gerçekmiş.
Aslında burda kendinizle çeliştiniz farkında mısınız? Hem ilk başta saçma olduğunu belirttiniz hem de başka bir versiyonunu kullanıp çalıştığını söylediniz. Ben anlamadım böyle işi.
Merhaba arkadaşlar, bir süredir internet ortamında yürüyerek para kazandıran uygulamalar varmış. Daha önce yürüyüp belirli bir para kazanan arkadaşlar var mı içimizde? Hangi uygulamadan kazandınız veya ne kadar sürede kasılıyor bunları söylebilir misiniz?
Daha önce kullanmadım ama kullanmayı düşünüyorsan günde yarım saat yürüyüş yapmak için bahane olabilir.

Orkun Işıtmak sanırım en son videosunda bu uygulamalardan para kazanmayı denedi bir bakın isterseniz. Ama sanmıyorum öyle herkesin bu devirde birine para vereceğini.

Bir Suriyeli'den gördüm bunu. İnanmadım ilk önce. Gösterdi bu ay 200 dolar falan aldı. Ben görmeme rağmen hala inanmıyorum. Burada birileri gerçekliğini kanıtlarsa toplu taşımaya binmem bakın diyorum.
Para kazanmak için enerjinizi böyle şeylere harcamayın arkadaşlar. Yazılım dili öğrenin evden yattığınız yerden de çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Suriyeli gibi kolay yoldan ve ülkeye hiçbir nitelikli güç kazandırmayacak bireyler olursanız ülkesiz kalırsınız. Olaya biraz farklı açıdan baktım. Yanlış anlaşılmasın.

StepN ve Walken kullanıyorum. Stepn'den onlarca kez para çektim. Eksi yanı NFT ayakkabı alman lazım şu anda 3 Solana civarı.
İnsanlar bedavaya indirip para kazanmayı umuyorlar. Bir karşılığı yada zorluğu olması lazım. StepN'in zorluğu NFT ayakkabı alman yani para kazanmak için para vermen. Walken ise geliştirmek gerçekten zor. Kolay olsa zaten 2-3 gün içinde sömürürler batar.
Bu tür uygulamalar ya Ponzi yada yeterince iyi tasarlanmamış çabuk çökecek çalışmalar. Stepn'i para kazandırsın-kazandırmasın hatta verdiğim para gitse bile seviyorum mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı