Yüz yüze eğitim Ekim ayını görür mü?

Heisenbergin

Hectopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Kimya Öğretmeni
Geçen sene de asla kapanma gibi bir durum yokmuş gibi sürekli duyuru yapıp ardından okulu kısa süre içinde tekrar kapattılar. Bu sene için tahminleriniz nedir? Ekim'i bulur muyuz?

Geçen sene de asla kapanma gibi bir durum yokmuş gibi sürekli duyuru yapıp ardından okulu kısa süre içinde tekrar kapattılar. Bu sene için tahminleriniz nedir? Ekim'i bulur muyuz?

Ya okulları 2 3 hafta sonra kapatırlar ya da haftada 2 güne indirip denerler. 24K vaka var açsınlar bakalım da nolacağını herkes biliyor çoğu sınıflar 40 kişi 1 kişide virüs olsa tüm sınıfa bulaşacak vaka sayıları en az 30 35 k ya fırlar.

Şuan okullar açık olmamasına rağmen 24k vaka var, okullar açıldıktan sonra çıkacak kaosu düşünemiyorum. Kapanmama gibi bir ihtimali yok bile, şuan açılmasının bile bir cinayetten farkı yok. Vakaları her zamanki gibi saklamazlarsa 150k'yı bile göreceğimizi düşünüyorum.

Şu an okullar açık olmamasına rağmen 24K vaka var, okullar açıldıktan sonra çıkacak kaosu düşünemiyorum. Kapanmama gibi bir ihtimali yok bile, şu an açılmasının bile bir cinayetten farkı yok. Vakaları her zamanki gibi saklamazlarsa 150K'yı bile göreceğimizi düşünüyorum.

Çoğu ilde ilk doz aşı oranı %75'i geçmiş durumda. Buna dayanarak vakalara olan toleransı arttırabilirler.

Geri
Yukarı