Yüzlerce saat oynanabilecek oyun önerisi

canertuysuz

Decapat
Adam akıllı para bayılayım fakat yüzlerce saat gömebileceğim oyun lazım. Şu indirimlerden ne alacağım çok kararsızım. Mesela AC sersinin Odyssey ve Valhalla tarzı açık dünya ve uzun oynanış süreli oyunları severim varsa önerileriniz söylerseniz çok sevinirim. Ama bir oyuna gerçekten 100 150 TL verip 15 saat oynamak istemiyorum uzun olması gerçekten önemli kolay baymam zaten :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam akıllı para bayılayım fakat yüzlerce saat gömebileceğim oyun lazım. Şu indirimlerden ne alacağım çok kararsızım. Mesela AC sersinin Odyssey ve Valhalla tarzı açık dünya ve uzun oynanış süreli oyunları severim varsa önerileriniz söylerseniz çok sevinirim. Ama bir oyuna gerçekten 100 150 TL verip 15 saat oynamak istemiyorum uzun olması gerçekten önemli kolay baymam zaten :)
Minecraft :D.

Tamda Elder Scrolls'la alakalı konu açıcaktım siz sanırım oynamışsınız the Elder Scrolls'un hiçbir oyununu oynamadan Skyrim oynanır mı sizce? Arkadaşın konusuna gelirsek de Witcher 3 ve persona 5'e bakın derim.

Ana hikayesi değil de yan görevler ve modlarla efsane olan bir oyun bence alınır isterseniz 1000 saat bile oynarsınız.

Satisfactory'e ne dersiniz? Biraz dövüş ve tamamiyle koloni kurup her malzemeyi yenisine ondan ona çevirip hepsinin sınırsızını yapıyorsunuz. Oyunu sevmek için ama sabırlı olmalısınız.

Geri
Yukarı