Yulaf kilo almak için mi yoksa vermek için mi yenilir?

183206

Megapat
Makaleler
1
Bazıları kilo almak, bazıları vermek için yediğini söylüyor. Kilo vermek için yiyenler, uzun süre tok tuttuğu için yediklerini söylüyorlar.
Kilo almak için yiyenlerse, yüksek karbonhidrat değeri olduğu için yediğini söylüyorlar.

Bir şey nasıl hem kilo vermek hem de almak için kullanılabilir? Bunun doğrusu nedir?

Kilo vermek ve kilo almak için kullanılabilir. Kilo vermek için yulaf veya yulafı birşeylere karşıtırıp tüketir tok tutar. Kilo almak isteyen farklı beslenir yulafı yine tüketir kilo alır.

Enerji vermesi için yenilir, saygılar. ✅

Şaka şaka. Yulaf dediğimiz şey kaliteli karbonhidrattır. Diyetine göre kilo almak verme, kas kütlesini arttırma veya yağ yakma amacı ile diyetine farklı yulaf tarifleri ekleyebilirsin.

Enerji vermesi için yenilir, saygılar. ✅

Şaka şaka. Yulaf dediğimiz şey kaliteli karbonhidrattır. Diyetine göre kilo almak verme, kas kütlesini arttırma veya yağ yakma amacı ile diyetine farklı yulaf tarifleri ekleyebilirsin.
Ben kilo almak için yemek istiyordum ancak uzun süre tok tutuyorsa kilo alamam ki.
İçine muz ekleyeceğime muzu normal olarak yerim, ne farkı var?

Ben kilo almak için yemek istiyordum ancak uzun süre tok tutuyorsa kilo alamam ki.
İçine muz ekleyeceğime muzu normal olarak yerim, ne farkı var?
Kilo almak için karbonhidrat tüketmek istiyorsan tabak tabak pilav-makarna falan da yesen olur akşam vakti.
Sporcular için olay farklı.

İkisi içinde yenir misal kilo almak istiyorsun yediğin miktarı 100 120 grama çıkarırsın ve yanında kuruyemis kalorisi yüksek besin tuketirsin kilo verirkende 50 60 yiyip kalorisi düşük yemiş ve meyve kullanarak yanında tatlandırmak için. tamamen günlük kalori ihtiyacı ile alakalı bir durum kilo alıp verme eğer ihtiyaciniz 2000 kalori ise günlük siz 1900 1800 veya altı yerseniz kilo verirsiniz eğer 2100 2200 2300 öyle üstünde çıkarsanız kilo alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı