Yumurta yemeden gelişmek mümkün mü?

10 yaşımdan beri yumurta ve balık yemiyorum. (Hamur işi vs. içindeki yumurtalar hariç onlar beni rahatsız etmiyor). Proteini başka yerden aldığın sürece sorun olacağını zannetmiyorum.
Not: Boy:1.87 kilo: 82

Bende aynı durumu yaşıyorum ve şu an D vitamini, demir ve B12 alıyorum dışarıdan çok sıkıntı yaratmıyor. Bence yumurtayı kaynat sonra ekmeğin arasına koyup burnunu kapat ben öyle yapmaya başladım.
10 yaşımdan beri yumurta ve balık yemiyorum. (Hamur işi vs. içindeki yumurtalar hariç onlar beni rahatsız etmiyor). Proteini başka yerden aldığın sürece sorun olacağını zannetmiyorum.
Not: Boy:1.87 kilo: 82
Ben tavuk yiyemiyorum ona ağlıyorum :( Beyaz et midemi bulandırıyor böyle bir şey var mı ya.

Ben sadece haşlandıktan sonra sarı kısmı yiyebiliyorum. Bende kokusuna dayanamıyorum ama köy yumurtası olunca (Gerçek köy yum.) daha kolay yiyebiliyorum. Ve daha kolay yemek için sarısını üzerine zeytinyağı kekik pulbiber atıyorum hopp ekmek arası muhtişim.

Yumurta ucuz proteindir. Vücut geliştiren kişiler yer. Sen vücutta geliştirmiyorsan neden yiyeceksin ki? Besin olarak mükemmeldir ama. Sonuçta bir canlıyı meydana getiriyor. Onda ki besini başka gıdalardan almak için bir çok besin alman lazım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı