Yunanistan TL kullanmaya başladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekonomik kriz nedeniyle Yunanistan Türk Lirası ve Bulgar Levası kullanmaya başladı. Profesörler Yunanistan'ın Türkiye'ye katılması gerektiğini söylüyor. Bana kalırsa bu olmamalı sebebi ise güzelim Avrupa ülkesini barzo tipli insanlar işgal eder zaten her yerdeler. :( Şimdi bu yazdığıma kızabilirsiniz ama objektif olun. Milletin karısına kızına laf eden, çevreyi kirleten ve ülkesine faydası olmayan adamların nüfusu en az 20 milyon. Bu adamlar şimdi yayılsa iyi mi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudaki yazdıklarının hepsini Türkler de yapıyor, Türkler hatta daha beterdir. Küçücük çocuklar bıçak çekiyor millete artık, ne saygı var ne sevgi artık bu ülkede, siz düşünün, bizden daha kötü bir millet var mıdır?

Konudaki yazdıklarının hepsini Türkler de yapıyor, Türkler hatta daha beterdir. Küçücük çocuklar bıçak çekiyor millete artık, ne saygı var ne sevgi artık bu ülkede, siz düşünün, bizden daha kötü bir millet var mıdır?
Zamanın en iyisiydik bu zamanda da en kötüsüyüz. Ben böyle pislik insanlar görmedim. Hayır, iyilerimiz var mı var ama hükümet din ile siyaset ve ırkçılık yaptığı sürece daha da kötü olacak. İnsanların içi öfke ve sinirle dolduruluyor artık. Eczanede çalışıyorum günde iki tane genç gelip insülin iğnesi istiyor uyuşturucu için satmıyoruz diyoruz bilerek. Allah sonumuzu hayır etsin.

Aman hocam Çinli sanıp Uygur Türkü dövenler var bide bunlar gelirse hepten karmaşa olur.

Herkes kafasına göre bir şey yazmış sizin bu konuları konuşmanız için daha çok zaman var. Kimisi Türk milleti kötülüyor birisi doğuyu bırakmalı batıya yönelmeli diyor yıllarca adamların götünü yaladılar ne geçti ellerine ? Soykırım yaptınız doğuyu karıştırdınız dediler sırf Müslüman olduğumuz için doğu da zulüm gören kardeşlerimizi bırakıp tembel yunanlara mı yardım edelim? Dünyada tüm Müslümanlar zulüm görüyor önce kardeşlerimizi düşünmemiz lazım bir Müslümanın yapması gereken avrupanın amerikanın kıçını yalamak değil. Hem siz ne biliyorsunuz da konuşuyorsunuz bu konuları ? Sahiden araştırıp bilgi sahibi olupta yorum yaptığınızı hiç sanmıyorum. Yunanistanla birleşecekmişiz o tembel milleti çok bir şey zannediyorsunuz TÜRK MİLLETİ'Nİ KÜÇÜMSEMEYİN. Bu arada Türkçü değilim Türk Milleti derken Türk Kürt herkesi kast ettim. Şimdi ban yiyeceğimm şöyle bir on yıl ban atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayrına yardım etmeyecekler zaten, toprak genişletme olarak düşün :D cidden sıkıntıdalarmış ve bu konu tartışılıyor Yunanistan hükümetinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı