Yunanistan-Türkiye savaşı mı çıkacak?

Boyle bir savas mi cikacak? Cikarsa ne olur sizce? Haberlerde gordum iki gundur kafam rahatti yine korkmaya basladim.
Tepki yiyeceğim ama yinede yazıyorum, korkacak bir şey yok Yunanistan'ın eğer iyi bir müttefiği olmazsa içinden bile geçeriz
Aynı ukranya-rusya savaşı gibi olur Yunanistan ukranya bizde Rusya

Tepki yiyeceğim ama yine de yazıyorum, korkacak bir şey yok Yunanistan'ın eğer iyi bir müttefiği olmazsa içinden bile geçeriz.
Aynı Ukrayna-Rusya savaşı gibi olur Yunanistan Ukrayna bizde Rusya.

Zaten yunanistanın Cumhurbaşkanı en son bizden korkmuyor muydu ya kendisi bahsetmişti Türkiye üzerimizden silindir gibi geçer diye.

Burada mesele bence savaşmak değil. Savaşmadan işi halletmek. Türkiye uzun zamandır Suriye yaptığı operasyon bakacak olursak. Bunu bir kenara koyalım. Rusya ile bir savaşa çekilmeye çalışıldı. Suriye hava sahamızı ihlal edildi. Suriye ile savaşmamız istendi. Musul veya kerkük tam hatırlamıyorum. Referandum yapıldı. Askeri silah müdahale edilmemizi beklediler girmedik. Savaşmayı veya savaşmamayı marifet saymıyorum. Bence herkes huzurlu yaşasın bu hayat. Rahat durmayan küresel liderler var. Suriye meselesini kısa yazim. Oralar bizim di. Orada kimse bize karşı devlet kuramaz. Operasyonlar doğru. Yunanistan taşeron devlet. Silah benden savaşmak felsefesi senden. Bence canımıza tak etmedikçe saldıracağımzı sanmıyorum. Biraz gözdağı gerekecek.

Geri
Yukarı