Yunanistan-Türkiye savaşı mı çıkacak?

Adaları silahlandırması hariç bir sürtüşme yok antlaşmaya aykırı evet ama laf dinletemiyorsun adamlara ayrıyeten savaş çıksa bile 3.dünya savaşı gibi bir olay olur. Yani sanmıyorum savaş vs. çıkacağını.

Adaları silahlandırması hariç bir sürtüşme yok antlaşmaya aykırı evet ama laf dinletemiyorsun adamlara ayrıyeten savaş çıksa bile 3.dünya savaşı gibi bir olay olur. Yani sanmıyorum savaş vs. çıkacağını.
Hocam kusura bakmayin pek anlayamadim. Savas cikda bile 3.dunya savasi gibi olur derken oyle konusulur ama savas cikmaz mi demek istediniz?

Tepki yiyeceğim ama yine de yazıyorum, korkacak bir şey yok Yunanistan'ın eğer iyi bir müttefiği olmazsa içinden bile geçeriz
Aynı Ukrayna-Rusya savaşı gibi olur Yunanistan Ukrayna bizde Rusya

Yunanistan hiçbir zaman tek savaşmıyor ki destekçileri abileri belli. Normal şartlarda atar gider yapabilecek bir ülke bile değiller.

Hocam kusura bakmayin pek anlayamadim. Savas cikda bile 3.dunya savasi gibi olur derken oyle konusulur ama savas cikmaz mi demek istediniz?

3. dünya savaşı Türkiye ve Yunanistan yüzünden çıkmaz. ABD, Rusya ve Çin işin içindeyse o zaman kork.

Belki bir de Kuzey Kore bir şeyleri fişekleyebilir işte.

Bir şey olmaz. Yunanistan her zamanki gibi kaşınıyor. Bunları denize döktüğümüz günden beri hep aynılar :) Kendi çaplarında bir şeyler deniyorlar. İki ülke de NATO ülkesi. Kolay kolay savaş çıkamaz. Çıkarsa da Yunanistan arkasına destek almadan bir halt yiyemez.

Savaş çıkmaz hocam öncelikle bunu bilelim. Çıksa dahi NATO'dan atılırız diye düşünüyorum çünkü Avrupa hiçbir zaman bizimle olmadı öte yandan dediğim gibi tüm NATO yunanistandan olacağı için bizim müttefiklerimiz Rusya-Çin olur diye düşünüyorum bu yüzden 3.dünya savaşı başlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı