Yurdışından ekran kartı, işlemci vs. getirmek

temizell

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda yurtdışına gideceğim, yurtdışında fiyatların çok daha uygun olduğunu duydum. Acaba yurtdışından ekran kartı, işlemci vs. alıp Türkiye'ye geri getirsem vergi vs. ile Türkiye'de olan fiyatlarla aynı fiyata mı denk geliyor? Yurtdışından gelen ürünü Türkiye'de kullanmak için herhangi bir işlem ücreti ödenmesi gerekiyor mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yakın zamanda yurtdışına gideceğim, yurtdışında fiyatların çok daha uygun olduğunu duydum. Acaba yurtdışından ekran kartı, işlemci vs. alıp Türkiye'ye geri getirsem vergi vs. ile Türkiye'de olan fiyatlarla aynı fiyata mı denk geliyor? Yurtdışından gelen ürünü Türkiye'de kullanmak için herhangi bir işlem ücreti ödenmesi gerekiyor mu? Teşekkürler.
Ülkeye giriş yaptığınız zaman, kutusunda olmaması yani kullanılmış olarak gözükmesi yeterlidir. Bir ek vergi ödemezsiniz. Ancak 0 kutusuyla birlikte girmeye çalışırsanız sorun yaşayabilirsiniz.

Merhabalar, yakın zamanda yurt dışına gideceğim, yurt dışında fiyatların çok daha uygun olduğunu duydum. Acaba yurt dışından ekran kartı, işlemci vs. alıp Türkiye'ye geri getirsem vergi vs. ile Türkiye'de olan fiyatlarla aynı fiyata mı denk geliyor? Yurt dışından gelen ürünü Türkiye'de kullanmak için herhangi bir işlem ücreti ödenmesi gerekiyor mu? Teşekkürler.

Kutusundan çıkarıp kişisel kullanım deyin.

Geri
Yukarı