Yurt dışı ile davalık olur muyum?

Erenxxekf

Femtopat
Daha fazla  
İngiliz bir kadınla konuşuyordum normal bir şekilde sonra bana küfür etti p*ç serseri dedi ve spam atmaya başladı, ben de Google'dan buna cinsel bir fotoğraf yolladım ama kadın büyük, evli bir kadın sadece bir tane bebeği var, sonra bana dedi ki ben 13 yaşındayım seni polise söyleceğim takip edilceksin dedi, ben de bundan özür dileyip engelledim, hesabımı sildim. Türkiye'de yaşıyorum, o İngiltere'de. Sizce davalık olur muyum? (Facebook)

Açsa bile uğraşacaklarını sanmıyorum anlamadığım kısım normal bir konuşma ilerlerken neden birden küfür etmiş?

İngiliz bir kadınla konuşuyordum normal bir şekilde sonra bana küfür etti p*ç serseri dedi ve spam atmaya başladı, ben de Google'dan buna cinsel bir fotoğraf yolladım ama kadın büyük, evli bir kadın sadece bir tane bebeği var, sonra bana dedi ki ben 13 yaşındayım seni polise söyleceğim takip edilceksin dedi, ben de bundan özür dileyip engelledim, hesabımı sildim. Türkiye'de yaşıyorum, o İngiltere'de. Sizce davalık olur muyum? (Facebook)

Neden cinsel bir fotoğraf attınız bilmiyorum ama edilmezsiniz.

Olmazsın. Böyle küçücük şeylerden uluslararası dava açmaz, açamaz. Bir daha yapm

Eğer o da size küfür ettiyse dava açamaz.
etti, ben bi iş yapıyodum face de, o da bana para mı kazanmaya çalışıyosun dedi, evet dedim, haha p*ç serseri dedi ve bundan sonra kimseyle muhattap olmam zaten
Neden cinsel bir fotoğraf attınız bilmiyorum ama edilmezsiniz.
benimle biraz dalga geçti küfür falan etti o an yolladım bilmiyorum
Olmazsın. Böyle küçücük şeylerden uluslararası dava açmaz, açamaz. Bir daha yapma ama.
teşekkür ederim, bidaha muhattap olmam zaten.
Bir şey olacağını sanmıyorum. Bu da sana ders olsun.
sağ ol, ders oldu zaten
Açsa bile uğraşacaklarını sanmıyorum anlamadığım kısım normal bir konuşma ilerlerken neden birden küfür etmiş?
ben facebook'ta iş yapıyorum, o da bana mesaj attı para mı kazanmaya çalışıyosun dedi, ben de evet dedim, sonra bana haha p*ç serseri dedi ve sonra baya spam attı sonra uyardım durmadı, ben de ona yolladım işte sonra öyle
Dava açılacağını sanmıyorum. Korkutmak istemiş veya dalga geçmiştir. Ama bu korku sana bir ders olur umarım.
oldu, sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı