Yurt dışı iPhone alınır mı?

Furkan Arkan

Hectopat
Selam, 2.el sitelerinden yurt dışından gelen iPhone 11 Pro veya iPhone 12 mini satın almak istiyorum. Fakat aklımda bir soru kaldı. Şu an benim kullandığım bir Android telefon mevcut. Yeni alacağım IPhone'yi ağırlıklı olarak fotoğraf çekimi, sosyal medyada gezmek amacıyla alacağım. Sorum şu telefonu kaydettirmeden sadece sosyal mecralar ve fotoğraf için kullanabilir miyim? Dışarı çıktığımda da Android telefondan internet paylaşırım ve aramalar için de Android telefonu kullanırım. Teşekkür ederim şimdiden.

Selam, 2.el sitelerinden yurt dışından gelen iPhone 11 Pro veya iPhone 12 mini satın almak istiyorum. Fakat aklımda bir soru kaldı. Şu an benim kullandığım bir Android telefon mevcut. Yeni alacağım IPhone'yi ağırlıklı olarak fotoğraf çekimi, sosyal medyada gezmek amacıyla alacağım. Sorum şu telefonu kaydettirmeden sadece sosyal mecralar ve fotoğraf için kullanabilir miyim? Dışarı çıktığımda da Android telefondan internet paylaşırım ve aramalar için de Android telefonu kullanırım. Teşekkür ederim şimdiden.
Kullanabilirsin.

Yani pratikte bir problem görünmüyor yapabilirsiniz ama bir süre sonra iPhone'u kullanmak isteyeceksiniz yolun sonu o telefonu kaydettirmek gibi görünüyor. Sıkılırsınız çünkü.

Alınmaz.

Peki sizce ne için alınmaz, teşekkür ederim geri dönüşünüz için.

Teşekkür ederim geri dönüşünüz için.

Teşekkür ederim geri dönüşünüz için, peki sizce iPhone 11 Pro mu yoksa 12 mini mi daha iyi bir seçenek olur. Genel olarak batarya, kamera ve akıcılık önemli benim için.

11 Pro nedeni ise telefoto lensi.

Peki sizce ne için alınmaz, teşekkür ederim geri dönüşünüz için.

Teşekkür ederim geri dönüşünüz için.

Teşekkür ederim geri dönüşünüz için, peki sizce iPhone 11 Pro mu yoksa 12 mini mi daha iyi bir seçenek olur. Genel olarak batarya, kamera ve akıcılık önemli benim için.

11 Pro 12 miniden daha iyi bir cihaz.

Yeni alacağım IPhone'yi ağırlıklı olarak fotoğraf çekimi, sosyal medyada gezmek amacıyla alacağım. Sorum şu telefonu kaydettirmeden sadece sosyal mecralar ve fotoğraf için kullanabilir miyim?
Evet. Ne kadara buldun iki cihazı? Batarya önemliyse 11 Pro Max modeline de bak.

Ana telefonun yanında bir tane daha tablet niyetine kullanmalık telefon taşımak mantıklı ve pratik değil. Çok istersen kullanırsın tabii ama zamanla cebinde iki telefonla amelelik yaptığının farkına varacak ve sürecin eziyete dönüşmeye başladığını göreceksindir. Mevcutta kullandığın cihazı satıp üstüne ekleyip kayıtlı cihaz almak en iyisi.

Geri
Yukarı