Yurt dışı Redmi Note 8 Pro sıkıntı çıkarır mı?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, 3000 TL arasında bütçe ile telefon arıyorum bugün telefoncuya gittiğimde bana 4600 TL'ye güzel bir telefon önerdi ama yurt dışı telefonuydu. Şimdi ben 2. el Redmi Note 8 Pro yurt dışı alsam sizce sıkıntı çıkartır mı? Yoksa paramı daha fazla ekleyip 4600'e sıfır bir yurt dışı cihazı mı alayim? Ek olarak Redmi Note 8 Pro hala günümüz oyunları için yeterli mi? @BERWAR

Son düzenleyen: Moderatör:
@77erennn @BERWAR Bildirimler nedense gitmemiş bende yeni konu açmıştım kimse cevap yazmadı diye herhalde. Öncelikle teşekkür ederim hocam Note 10s fiyatlarına baktım da bütçemi aşıyor gibi 3000 TL'ye falan koyanlar varda pek güvenemedim çünkü genelde 4000 TL aralığında gibi.

@77erennn @BERWAR Bildirimler nedense gitmemiş bende yeni konu açmıştım kimse cevap yazmadı diye herhalde. Öncelikle teşekkür ederim hocam Note 10s fiyatlarına baktım da bütçemi aşıyor gibi 3000 TL'ye falan koyanlar varda pek güvenemedim çünkü genelde 4000 TL aralığında gibi.
Evet hocam etiket düşmedi. 8 Pro bulabilirseniz alın lakin 8 / 128 ise alın bu fiyata en iyi telefondur.

Sizi 2 - 3 sene götürür. Yaşlandığı zaman Rom atabilirsiniz YouTube'de videoları var, performansını arttırıyorlar yazılım ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı