Yurt dışı telefon Türkiye'de tamir edilir mi?

ferit korkmaz

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize iyi akşamlar elimde 2 yıl önce aldığım yurt dışı Samsung A51 var ekranı kırıldı. Türkiye'deki teknik servise göndersem ücreti karşılığında yaparlar mı?

Hocam normal olarak garantisi TR içi geçmediği için yapmazlar diye düşünüyorum fakat ücret karşılığında yaparlar mı bilmiyorum. İnternetten ekranı alıp bir telefoncuya taktırmayı deneyebilirsiniz. Zaten telefoncularında orijinal diye taktığı ekran en üst düzey yan sanayi ekran.

Birde dokunmatikte sıkıntı yok, mürekkep patlamadı ve ölü piksel yok ise direk cam yaptırın. Ölü piksel testi falan yapabilirsiniz.

Global garantisi varsa yapılabilir ama garantisi bittiğine göre para verip yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum tabii doğru bilgiyi almak için yetkili servisi ararsanız daha iyi olabilir

Hocam aynı durumda Apple cihazın başka ülkeden alınma olduğu için tamir yapmamış cihazı geri göndermiş.

Hocam normal olarak garantisi TR içi geçmediği için yapmazlar diye düşünüyorum fakat ücret karşılığında yaparlar mı bilmiyorum. İnternetten ekranı alıp bir telefoncuya taktırmayı deneyebilirsiniz. Zaten telefoncularında orijinal diye taktığı ekran en üst düzey yan sanayi ekran.

Birde dokunmatikte sıkıntı yok, mürekkep patlamadı ve ölü piksel yok ise direk cam yaptırın. Ölü piksel testi falan yapabilirsiniz.
peki orjinal ekran nerden bulablirim

Yeni konular

Geri
Yukarı