Yurt dışı Xiaomi Mi 11T alınır mı?

Sami.Buğra

Hectopat
Tanıdıktan yurt dışı Mi 11T 6500TL'ye almayı düşünüyorum. Garantiliye 9000TL vermek istemiyorum. IMEI hallediyor sizce alınır mı? Bir sorun vs. yaşar mıyım ilerleyen zamanlarda?

Tanıdıktan yurt dışı Mi 11T 6500TL'ye almayı düşünüyorum. Garantiliye 9000TL vermek istemiyorum. IMEI hallediyor sizce alınır mı? Bir sorun vs. yaşar mıyım ilerleyen zamanlarda?

Yurt dışı dediğiniz kayıtsız ise ben kullanıyorum yaklaşık 3 ay oldu. Hiçbir sorun yok. IMEI olarak da 4+4 ay sorunsuz kullanılıyor. Sonrasında ise her türlü sorun çözülüyor. Elektronik tabii ki şans işi ama şuan piyasadaki fiyat performans cihazlarından bir tanesi diyebilirim.

Benim kuzenlerim kullanıyor. Telefonlar çift sim oluyor, ilkine belli bir vakit, ikincisine belli bir vakit takıyorsunuz sim kartınızı. Sonra da isterseniz kendiniz imei atarsınız, isterseniz de telefoncuya attırırsınız.
Not: Bu işlem yasal mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı