Yurt dışı Xiaomi'ye güncelleme yapılır mı?

LynxC

Hectopat
IMEI atılmış yurt dışı telefona yazılım güncelleme yapılırsa bir şey olur mu? IMEI patlar mı? Telefonum Redmi Note 11 Pro.

Hocam bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Nasıl olsa yazılımsal bir şey IMEI telefonda hep kalıyor.

MIUI Türkiye forumunda sizin telefonunuzda güncelleme ile silindiği belirtilmiş, bu konuyu orada açıp sorarsanız daha fazla yardımcı olan olacaktır. Sonuçta oranın çoğu bu işlerle uğraşıyor.

Yanlış bilgi
Kaçak telefon ama hocam. IMEI sonradan atıldı.

Telefon gayet iyi. Bende dün aldım. Oyun performansı olarak 10 pro daha iyi ama.
Dediğimi tekrar yazıyorum hocam anakart değişmediği sürece IMEI kaydınız değişmez. Güncelleme ile IMEI değişmez. Bu yüzden önceden cihazınızın IMEI'sini kaydettirdiyseniz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dediğimi tekrar yazıyorum hocam anakart değişmediği sürece IMEI kaydınız değişmez. Güncelleme ile IMEI değişmez. Bu yüzden önceden cihazınızın IMEI'sini kaydettirdiyseniz kullanmaya devam edebilirsiniz.
Hocam telefon IMEI Repair görmüş, sizin dediğiniz gibi işlemiyor.

Dostum galiba IMEI resmi olarak atılmamış. O yüzden gidebiliyor IMEI.

@Umut Nas

Yeni konular

Geri
Yukarı