Yurt dışıdan ekipman almak

Falan0

Femtopat
Logitech G733 alacağım ama Türkiye fiyatı gereksiz pahalı. Bende yurt dışından almaya karar verdim. Yurt dışında ekipman alabileceğim siteler nelerdir? Ya da Türkiye'de en ucuz G733 nereden alabilirim? Akakçe ve cimriye baktım ama fiyatlar tatmin edici değil. Şimdiden teşekkürler.

Gördüğüm kadarıyla ekipmanlarda yurt dışı ile Türkiye fiyatı arasında çok fark yok.

Site önerisi:
  • Amazon.de
  • Amazon.co.uk
  • Amazon.com
  • Newegg
  • Diğer Amazonları da gezebilirsiniz.

Ben de araştırıyorum. Bulabildiğim en ucuz fiyat bu:

Bende bunu buldum ama yurt dışında 110 dolar olduğu için bu fiyat bile üzüyor maalesef.

Gördüğüm kadarıyla ekipmanlarda yurt dışı ile Türkiye fiyatı arasında çok fark yok.

Site önerisi:
  • Amazon.de
  • Amazon.co.uk
  • Amazon.com
  • Newegg
  • Diğer Amazon'ları da gezebilirsiniz.

Evet bunlara baktım ama kargo vs. ile neredeyse aynı oluyor maalesef.
İlk çıktığı zaman 1300 TL falandı. Ben de alacaktım fakat fiyatının düşmemesi sebebiyle G PRO X'e yöneldim.

Evet dolar arttığı için fiyatta arttı G PRO X güzel ama bana Wireless lazım. Herhalde mecbur Vatan'dan alacağım.

Öneri için sağ olun ama daha önce kullandım ve çok kötü bir kulaklık bence. Sizde düşünüyor iseniz vazgeçin bence. Cloud 2'den geçtim kablosuz diye ama hemen sattım. SteelSeries kalitesinden eser yok.
Kullanan 1-2 kiş iyi olduğunu söylüyordu aslında. G Pro X ile arasında kalmıştım. Deneyimlerinizi aktardığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı