Yurt Dışına Nasıl Taşınılır?

Niko.Bellic

Centipat
Yer
Liberty City
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz gibi nasıl yurt dışına nasıl taşınabilirim? Üniversiteyi orada okuyarak gitmek olabilir ya da başka bir şekilde. İngilizce bildiğim için Amerika, Kanada veya İngiltere olabilir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ben Almanya'ya üniversiteye gidecektim 4 yıl önce kur düşük olmasına rağmen bütçem çok çok düşük kaldığı için gidemedim. Üniversite okuyacaklara söylemiş olayım öğrenci vizesiyle çalışamıyorsunuz Avrupa ülkelerinde ancak Türk restoranlarında çalışırsınız. Onlar da sizi saatlik 8-10 Euro'ya çalıştırmak yerine günlük 30-40 euroya çalıştırırlar

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz gibi nasıl yurt dışına nasıl taşınabilirim? Üniversiteyi orada okuyarak gitmek olabilir ya da başka bir şekilde. İngilizce bildiğim için Amerika, Kanada veya İngiltere olabilir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Okul için gidiceksen yeterlilik belgesi filan gerekicek(İngilizce ve hangi ülkeye gidiyorsan oranın ana dili için) Çalışmak için gidiceksen bir şirket ile önceden anlaşman gerek ve onlar hallediyor diye biliyorum eğer ünvanlı bir şirketse.

Üniversiteyi orada okuyarak gitmek olabilir ya da başka bir şekilde.

Yurtdisinda okuyacak ya da is kuracak bir birikiminiz var mi? Öyle ben yurtdisinda yasayacagim artik gidiyorum ile olmuyor o isler ondan soruyorum bu soruyu, yanlis anlamayin.

Evlilik ya da iltica yoluyla gelebilirsiniz.

Sevgiler :)

Bir Uçak bileti ve bir Vize yeterli. Gider, gezer, gelirsin. Sürekli yaşamak için, yaşamak istediğin ülkenin yabancılar polisinden veya bakanlığından ya da dairesinden (ülkeye göre farklı olabilir) süreli oturma izni almak gerekiyor. Yine pasaportun da işçi pasaportu olmalı ve ona göre bir işçi vize almalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı