Yurt dışına ürün nasıl satılabilir?

MissionTroll

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İşsiz (öğrenci)
Merhaba, elimde yurt dışına yüksek kazanç ile satabileceğim ürünler var. Amerika'dan birine satmak istiyorum. BTC ile alacaktı ama sonra orada BTC yollamak kimlik istiyor falan diye vazgeçti. eBay sadece ilan açmak için yıllık 24 dolar istiyor üstüne bir de PayPal bulmam lazım. Sanırım bu işi yapan aracı siteler var ama konuda bilgili değilim. Ufak sayılarda satış yapacağım, komisyonu öldürmeyen bir yöntem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wıse kullanabilirsin. Sakıncası yoksa ne satıyorsun bu arada? Kanada'da yaşıyorum ilgimi çekerse ben de düşünebilirim belki?

Wıse kullanabilirsin. Sakıncası yoksa ne satıyorsun bu arada? Kanada'da yaşıyorum ilgimi çekerse ben de düşünebilirim belki?
Eski tüplü monitörler için yüksek bant genişliği sağlayan VGA dönüştürücüsü satıyorum. Dediğinize bakıyım teşekkürler.

Wise yine Paypal istiyor sanırım. Paypal olmadan yapmanın yolu var mı?

Wise Paypal kullanmıyor zaten Paypal'ın rakibi, gerçi şimdi aklıma geldi Wise ile güvenli bir alışveriş yapılabilir mi bilmiyorum ben onu sadece Türkiye'ye para göndermek için kullanıyorum. Para göndermek için benim bulduğum en hızlı ve ucuz çözüm ama dediğim gibi alışverişi bilmiyorum bir araştırsan iyi olur.

Merhaba, elimde yurt dışına yüksek kazanç ile satabileceğim ürünler var. Amerika'dan birine satmak istiyorum. BTC ile alacaktı ama sonra orada BTC yollamak kimlik istiyor falan diye vazgeçti. eBay sadece ilan açmak için yıllık 24 dolar istiyor üstüne bir de PayPal bulmam lazım. Sanırım bu işi yapan aracı siteler var ama konuda bilgili değilim. Ufak sayılarda satış yapacağım, komisyonu öldürmeyen bir yöntem var mı?
Benim hem eBay hem PayPal hesabim var eger satis yapmanizi gerektirecek bir durum varsa. Teklif masada, eger isterseniz komisyon falan istemeden yardimci olurum.

Geri
Yukarı