Yurt dışından 3500 TL ucuza alınabilecek telefon önerisi

Burada pahalı olup, yurtdışında çok daha ucuz olan telefonlar var mı? Bütçem maksimum 3500 TL. IMEI kaydını hallederim.
Genelde Türkiye fiyatının yarısından bile ucuz oluyorlar.
Siz nasıl bir cihaz istediğinize kara verin, ben de biraz araştırma yapayım o vakte kadar.

Ayrıca IMEI kaydını nasıl halledeceksiniz? Şu an yasal yollarla IMEI kayıt ücreti 1800 TL civarlarında.

Siz nasıl bir cihaz istediğinize kara verin, ben de biraz araştırma yapayım o vakte kadar.
Casper Via A1 gibi 2. ayında dokunmatiği ve bataryası bozulmasın da ne olursa olsun. Xiaomi tercih ederim. Dediğim gibi 3000-3500 TL civarında bir telefon bakıyorum, 5-6 yıl kullanacağım.. Bu arada Ukrayna'ya gideceğim, oranın fiyatlarına göre araştırabilirsen güzel olur.

Casper VIA A1 gibi 2. ayında dokunmatiği ve bataryası bozulmasın da ne olursa olsun. Xiaomi tercih ederim. Dediğim gibi 3000-3500 TL civarında bir telefon bakıyorum, 5-6 yıl kullanacağım. Bu arada Ukrayna'ya gideceğim, oranın fiyatlarına göre araştırabilirsen güzel olur.

Daha ucuz olur yüksek ihtimalle.

@Lord Raiden artık moderatör değil mi? Üzdü :(

Maalesef değil, sevdiğim bir isimdi.

IMEI atarsanız kapanma ihtimali olduğunu görmüştüm. O yüzden size ultimate PogChamp telefonu öneriyorum.

Birkaç gün önce bırakmak zorunda olduğunu söylemişti, profiline yazmıştı zaten. :(

3500’e burda alabileceğinizden daha çok cihaz bulabilirsiniz ama ben riske girmenizi önermem Galaxy M51 alın.

Casper Via A1 gibi 2. ayında dokunmatiği ve bataryası bozulmasın da ne olursa olsun. Xiaomi tercih ederim. Dediğim gibi 3000-3500 TL civarında bir telefon bakıyorum, 5-6 yıl kullanacağım.. Bu arada Ukrayna'ya gideceğim, oranın fiyatlarına göre araştırabilirsen güzel olur.
Tamamdır. Biraz araştırma yapıp geri dönerim. Şimdilik Türkiye'deki telefonlardan 5-6 bin liralık cihazlarla benzer olacağını düşünüyorum. Özellikle istediğiniz model varsa onun fiyatına da bakabiliriz.

Maalesef değil, sevdiğim bir isimdi.
Evet. Okul yoğunluğu yüzünden ara vermek zorunda kaldım. Gerçekten emek isteyen bir sorumluluk. İlerde müsait olursam yeniden görev almak istiyorum. Teşekkür ederim.

Xiaomi tercih ederim.
Ekstrem durumlar ve bütçeler dışında önermiyorum. MIUI ve Tianma paneller gerçekten berbat. Onun dışında ürünleri gayet güzel.

Evet. Okul yoğunluğu yüzünden ara vermek zorunda kaldım. Gerçekten emek isteyen bir sorumluluk. İlerde müsait olursam yeniden görev almak istiyorum. Teşekkür ederim.
Sağlık olsun. Hayatınızda başarılar, iyi çalışmalar dilerim.

IMEI atarsanız kapanma ihtimali olduğunu görmüştüm. O yüzden size ultimate PogChamp telefonu öneriyorum.

3500’e burda alabileceğinizden daha çok cihaz bulabilirsiniz ama ben riske girmenizi önermem Galaxy M51 alın.

Yurtdışından alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı