Yurt dışından 500 TL büyük klavye önerisi

Bütçe
En fazla 500.
Bilek desteği, ses tekerleği vs. istiyorsanız K3 Pro, istemiyorsanız GK500.
Kulaklıkta zaten ses tekeri var, aynı zamanda bilek desteğine de ihtiyacım var. Switchler hakkında bir bilgi bulamadım, GK500 Outemu Red Switch kullanırken K3 Pro ne kullanıyor? İkisinin de yazılımı yok sanırım. @MisakiTaro K3 Pro kullanıyordu galiba, switchler ve yazılım hakkında bilginiz var mı?

Kulaklıkta zaten ses tekeri var, aynı zamanda bilek desteğine de ihtiyacım var. Switchler hakkında bir bilgi bulamadım, GK500 Outemu Red Switch kullanırken K3 Pro ne kullanıyor? İkisinin de yazılımı yok sanırım. @MisakiTaro K3 Pro kullanıyordu galiba, switchler ve yazılım hakkında bilginiz var mı?
Outemu Red kullanıyor K3 Pro. Bu arada yarın Switch seçimi rehberi gelecek, bekle istersen.

sayfa3.png

Cherry MX Brown switch kullanıyor. Öneririm fakat tek eksisi tuşlarında RGB yok. Sadece klavyenin dışında var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anne Pro 2 neden bakmıyorsunuz? Bence alternatifsiz.

@Ali Pınar daha elime ulaşmadı. Yarın inceleme yapacağım.
Açıkçası çok kararsızım, bir taraftan büyük, bilek destekli, Türkçe bir klavye ararken diğer tarafta hepsinden vazgeçip kuponlarla Anne Pro 2 düşünüyorum. Çoğu yerde biliniyor, çok da kaliteli olduğu söyleniyor. Biraz daha araştırayım, iyice gaza gelirsem Anne Pro 2'yi alırım :)

Cherry MX Brown switch kullanıyor. Öneririm fakat tek eksisi tuşlarında RGB yok. Sadece klavyenin dışında var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tuşlarda RGB benim için çok önemli, KB-R88 kullanıyorum ve o sönük RGB'den nefret ettim. Önerileriniz için teşekkürler.

Bu nasıldır bilmiyorum fakat gözüme gerçekten çok hoşuma gitti. Araştıracağım bu klavyeyi.

Geri
Yukarı