Yurt dışından 500 TL büyük klavye önerisi

Bütçe
En fazla 500.

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Klavyeyi yurt dışından almak istiyorum, daha ucuza alacağımı düşünüyorum. AliExpress, Banggood falan olabilir. Kargo+vergi+klavye fiyatı derken 500 TL bütçem var. AliExpress'ten olursa şahane olur, birkaç tane kuponum var dolayısıyla AliExpress'ten önerecekseniz vergi+kargo 600 TL'ye de önerebilirsiniz, kupon kullanırım. Normalde RK61 ya da Anne Pro 2 düşünüyordum ancak %60 klavyelerin bana göre olmadığına karar kılıp numpad'i de olan klavye önerisi istiyorum. Son olarak, brown ya da red switch dışında önermezseniz sevinirim. Ön siparişe de hayır demem :)
@Samotne Ciasteczka
@hadwiger
@MisakiTaro
@TÇB
@PustiPowerV2
Etiketler yanlış anlaşılmasın, ekipman tavsiyelerinde en çok gördüğüm arkadaşları etiketledim. Bilgisi olan herkes tavsiye verebilir :)

Öneri için teşekkürler. Aynısını Rampage adıyla 678 TL'ye satıyorlar :p Bir de, AliExpress'te daha ucuza buldum, zaten kuponum da var buradan alsam sizce sorun yaşar mıyım?

Öneri için teşekkürler. Aynısını Rampage adıyla 678 TL'ye satıyorlar :p Bir de, Aliexpress'te daha ucuza buldum, zaten kuponum da var buradan alsam sizce sorun yaşar mıyım?

Kalitesinden tam emin değilim çünkü adam akıllı 104 tuş klavye yok. Aliexpress'ten almak zorun olmaz herhalde.

Öneririm.

Alternatif;
Teşekkürler. Biraz daha öneri bekleyeyim, gelmezse risk alıp RK919 alabilirim. Bir sorum daha olacak, Türkiye'deki KB-R96'da optik switch kullanıldığı söyleniyor ancak yurt dışından alırken red ya da brown çıkıyor. Aklımdan en baştan beri brown geçiyordu ancak optik switch olsa onu mu tercih etmeliydim? Aralarında ne gibi farklar var?

Teşekkürler. Biraz daha öneri bekleyeyim, gelmezse risk alıp RK919 alabilirim. Bir sorum daha olacak, Türkiye'deki KB-R96'da optik switch kullanıldığı söyleniyor ancak yurt dışından alırken red ya da brown çıkıyor. Aklımdan en baştan beri brown geçiyordu ancak optik switch olsa onu mu tercih etmeliydim? Aralarında ne gibi farklar var?
Muhtemelen RK olan da optik Switch'tir. Lazer mantığı ile çalıştığı için normal Switchlerden daha hızlı ve daha uzun ömürlü oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı