Yurt dışından alınacak iPhone 14 Pro mantıklı olur mu?

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki iPhone 14 çıkacak az kaldı. Dolar üzerinden iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Kayıt işlemi falan hesaba göre TR fiyatına nazaran daha uygun olacak gibi duruyor. En azından 10 bin TL kadar bir fark olacak gibi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Global versiyonu alınacak tabii ki.
Sizinde fikirlerinizi merak ettim.
Şu an kullandığım telefon Samsung S21 FE. iPhone alırsam bu telefonu satacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsunuz ki iPhone 14 çıkacak az kaldı. Dolar üzerinden iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Kayıt işlemi falan hesaba göre TR fiyatına nazaran daha uygun olacak gibi duruyor. En azından 10 bin TL kadar bir fark olacak gibi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Global versiyonu alınacak tabii ki.
Sizinde fikirlerinizi merak ettim.
Şu an kullandığım telefon Samsung S21 FE. iPhone alırsam bu telefonu satacağım.

iPhone 14 alırsanız yaklaşık 2000-2500 IMEI kaydı yaptırmanız gerekir daha uyguna gelebilir çünkü Türkiye'ye gelenlere TRT bandrol ücreti KDV ÖTV ve bir sürü vergi biniyor fiyata.

Bunun için yurt dışına mı gideceksin ?
Hayır yurt dışında yaşayan biri gönderecek.
iPhone 14 alırsanız yaklaşık 2000-2500 IMEI kaydı yaptırmanız gerekir daha uyguna gelebilir çünkü Türkiye'ye gelenlere TRT bandrol ücreti KDV ÖTV ve bir sürü vergi biniyor fiyata.
Evet biliyorum kayıt muhabbetini. Onu bile katsak daha uygun gelecek hesabıma göre.
Bence gerek yok.

Nasıl olsa sarı sitedeki telefoncular getirip, ilan yayınlamaya başlarlar.
Neden hocam? Kendim alsam daha iyi diye düşünüyorum. Sarı siteden almaktansa yurt dışında yaşayan biri alıp gönderse daha iyi değil mi?
Kendin gidip alacaksan en mantiklisi yoksa artik degil GSM ve pasaport ayni kisiye ait olma zorunlulugu oldugundan.
Kendim almayacağım. Yurt dışı görevlendirmem olduğundan onun vizesi üzerine kayıt yapılabiliyormuş diye biliyorum.
Alabilirsin de mecburen cihazı kayıt ettirmem gerekecek, onu da hesaba kat.
Kattım. Yine de karlı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı