Yurt dışından alınacak Xbox Series S için dönüştürücü gerekir mi?

Talha4142

Decapat
Daha fazla  
Amazon.de veya Amazon.co.uk üzerinden Xbox Series S alacağım dönüştürücü almam gerekiyor mu ve öneriniz var mı? Televizyonumun Xbox kutusundan çıkan HDMI ile uyumlu olduğunu nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI ile uyumlu olur. İngiltere için enerji kablosu uyumsuz olabilir. Tam emin değilim. Almanya için hiçbir sorun olmaz.

HDMI evrensel bir kablodur uymama gibi bir sorun yaşanmaz priz uyumsuz olabilir (bazı ülkelerde) onun için de dönüştürücü veya doğrudan farklı bir kablo ile kullanabilirsiniz.

PS4, PS 5, Series X, S için C7 girişli kabloya ihtiyacınız var. Orjinal olmasına gerek yok kablo kalın olsun yeter.

Türkiye'de teyp kablosu yazarak bulabilirsiniz. Dönüştürücü ile kullanmak yerine bir tane kablo alarak kullanılması daha sağlı olabilir. Hatta evi ararsanız bu kabloyu bulabilirsiniz bile. Ev aletlerinde de çok kullanılan bir kablo türüdür.

Amazon.de'den alırsanız güç kablosunu dert etmenize gerek yok fakat.

Çok teşekürler arkadaşlar bilgileriniz için fakat HDMI kablosu biraz büyük gibi geldi bana televizyonumda o kadar büyük giriş varmı bilmiyorum.

Çok teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için fakat HDMI kablosu biraz büyük gibi geldi bana televizyonumda o kadar büyük giriş var mı bilmiyorum.

Amazon UK'den Series S aldım ve aktif olarak kullanıyorum. HDMI kablosunda bir fark yok aynı bildiğimiz HDMI kablosu. Güç kablosu için ise fişin ucuna 10 TL'ye bir dönüştürücü aldım, öyle kullanıyorum sorunsuz.

Amazon UK'den Series S aldım ve aktif olarak kullanıyorum. HDMI kablosunda bir fark yok aynı bildiğimiz HDMI kablosu. Güç kablosu için ise fişin ucuna 10 TL'ye bir dönüştürücü aldım, öyle kullanıyorum sorunsuz.
Aldığın donusturucunun linkini atabilir misin? Harika olur. Memnun musun? Hdmı kablosu 3.1 mı?

Aldığın donusturucunun linkini atabilir misin? Harika olur. Memnun musun? HDMI kablosu 3.1 mı?

İnternetten almadım, yakınlardaki bir elektrikçiden aldım. HDMI 3.1 diye bir şey yok bu arada, 2.1 var en yüksek. Series S'in kutusundan çıkan HDMI kablosu 2.0 çünkü 4K 120FPS veremeyeceği için 2.1 kabloya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı