Yurt dışından alınan iPhone 14 garantisi Türkiye'de nasıl olacak?

Anthony Hopkins

Hectopat
İtalya'dan arkadaşıma iPhone 14 aldırdım onun pasaportuna IMEI kayıtlı. Türkiye'de garanti süreci nasıl işleyecek? 1 yıl uluslararası garanti vs. duydum ama net bir bilgim yok.

İtalya'dan arkadaşıma iPhone 14 aldırdım onun pasaportuna IMEI kayıtlı. Türkiye'de garanti süreci nasıl işleyecek? 1 yıl uluslararası garanti vs. duydum ama net bir bilgim yok.

Garantisi olmayacak ve sadece arkadaşının üzerine olan hatlar çalışacak, arkadaşının üzerine kayıtlıysa.

Ben Makedonya'dan aldım iPhone 13 ayarlar kısmında garantisi gözüküyor 2 yıl alınan ülke garantisi 1 yıl uluslararası garanti var hocam.

Aradım ve 1 yıl uluslararası garantiyle Türkiye'de destek vereceklerini söylediler.
Nereyi aradınız hocam? Ben geçen gün Apple Troy mağazasına sordum ve Apple yetkili servisin bakmadığını, 1 yıl boyunca kendileri tarafından garantili olduğunu söylediler. Garantiye Apple reseller olan mağazalar; Troy, Gürgençler vs bakıyormuş.

Geri
Yukarı