Yurt dışından alınan Xbox Series S garantisi nasıl işler?

ASBS

Picopat
Katılım
12 Temmuz 2022
Mesajlar
15
Game Pass için değerlendirmeyi yapıp kafanıza yattıysa alın hocam cihazın F/P olarak düşünülecek pek bir tarafı yok, en uygun fiyata yeni nesildeki oyunları oynatacak cihaz. Mümkünse Series X de alabilirsiniz ama onu belirteyim.

Bu cihazların store için kendi içinde tanımlanmış bir bölgesi yok zaten, siz kurulumu nerede yaparsanız yapın bölgeyi Türkiye seçerseniz öyle olacak. Ben arkadaşa aldığım konsolun garanti kaydını yapalım tarihe bakalım diye Almanyada Türkiye olarak kurdum, kendi hesabına kaydetti vs. yani ülke problem değil.

Valiz konusunda bir şey diyemiyorum, ben kendime getirttirirken kutusunu açtırıp sırt çantasında getirtmiştim, şimdi de kutusuyla kabin bagajında getireceğim. Uçak altı bagaj için havaalanlarında valizler için "kırılabilir" etiketleriyle kaplayabilme kontuarları var belki onlardan yapılabilir. Ama Xbox kutusu etrafında yumuşak kıyafet vs. kaplanırsa darbelerden etkilenmez diye düşünüyorum, öyle getirenler var sonuçta.
Anladım teşekkür ederim çok sağolun yanıtlarınız için. Artık valiz konusunuda getirenle konuşurum. Tekrardan teşekkürler.
 

Yeni konular

Yukarı