Advertisement

Çözüldü Yurt dışından arandim ve ücret yansidi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UppermostHide28

Nanopat
Merhaba. Komsumu yurt dışından aramışlar açmış ama 5 sn sonra kapanmis 5.5TL fatura yansımış hattına. Sizce neden böyle bir şey oluyor yurt dışı aramalara kapattım. Çözümü bu mudur?

Çözüm
Merhaba. Komsumu yurt dışından aramışlar açmış ama 5 sn sonra kapanmis 5.5TL fatura yansımış hattına. Sizce neden böyle bir şey oluyor yurt dışı aramalara kapattım. Çözümü bu mudur?

Yurt dışından arandığında, hem arayana hem de aranana ücret yansır. Uluslar arası tarife böyledir. Yurt dışını arama ve aranma ikisini de kapatın. WhatsApp Zoom gibi uygulamaları kullanın.

Enes Uyar

Centipat
Makaleler
1
Normalde siz yurt dışını ararsanız kesilir diye biliyorum belki yeni bir düzenleme gelmiş olabilir. Ödemeli arama gibi birşey yapılmıştır belki.

abeslank

Picopat

Yurt dışından arandığında, hem arayana hem de aranana ücret yansır. Uluslar arası tarife böyledir. Yurt dışını arama ve aranma ikisini de kapatın. WhatsApp Zoom gibi uygulamaları kullanın.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı