Yurt dışından ekran kartı getirmek

1611876585387.png
1611876622886.png

Ticaret bakanlığı sitesinde böyle diyor Google'a yazmak çok basit. :)

Son düzenleme:
Dönüşte 5 kişi daha bul kartları bölüşün. Yine gümrük vergisinden daha kaarlı olur. Hatta kişi başı 2 tane geçirebilirsen daha ucuza patlar. Ailenle gidiyorsan adam tutmakta zorunda kalmazsın.

Dönüşte 5 kişi daha bul kartları bölüşün. Yine gümrük vergisinden daha kaarlı olur. Hatta kişi başı 2 tane geçirebilirsen daha ucuza patlar. Ailenle gidiyorsan adam tutmakta zorunda kalmazsın.
öyle olsa çok iyi olurdu ama tek gidiyorum malesef ordan tanımadığım birisini bulupda paket vermek sorun olur yani içinde ekran kartı var belli ama biri bana verse kabul etmem güvenlik önemli

Merhabalar , acaba sonuç nasıl oldu ? Bende aynı şekilde 4 kart getirmek istiyorum kendim için . Sıkıntı oldu mu acaba ?

Merhabalar , acaba sonuç nasıl oldu ? Bende aynı şekilde 4 kart getirmek istiyorum kendim için . Sıkıntı oldu mu acaba ?
Merhaba kusura bakmayın biraz geç görüyorum. Kız arkadaşımla gittik. Dönerken de 2 tane onun valize 3 tane benim valize (2-1 şeklinde iki ayrı valiz) koyduk. Kapalı kutulu olduğu halde hiç bişey demediler. Şansımıza mı yoksa hep mi öyle bilmiyorum :D 5 tane 3080 getirdim

Merhaba kusura bakmayın biraz geç görüyorum. Kız arkadaşımla gittik. Dönerken de 2 tane onun valize 3 tane benim valize (2-1 şeklinde iki ayrı valiz) koyduk. Kapalı kutulu olduğu halde hiç bişey demediler. Şansımıza mı yoksa hep mi öyle bilmiyorum :D 5 tane 3080 getirdim
Hayırlı işler kanka ettiğin karla bir aç kedi köpek besleseydin la forum üyelerinin sevabına xD

Kusura bakmayın yine hortlatıyorum konuyu ama ben de bu yolla ekran kartı ve işlemci getirmek istiyorum birer tane. Havaalanında x-rayda ya da havaalanı personeli ile bir diyalog geçti mi? Ve bandrol ücreti ödediniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı