Yurt dışından gelen banka uyarı e-maili

Adsız.png

Merhaba, böyle bir e-posta aldım ne olduğuyla ilgili herhangi bir bilgim yok. Merak edip görseldeki linke tıkladım Google'a yönlendirdi. Sizce bir şey yapmalı mıyım, virüs gibi bir şey bulaşmış olabilir mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 931097

Merhaba, böyle bir e-posta aldım ne olduğuyla ilgili herhangi bir bilgim yok. Merak edip görseldeki linke tıkladım Google'a yönlendirdi. Sizce bir şey yapmalı mıyım, virüs gibi bir şey bulaşmış olabilir mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Bir tarama yapın bana böyle mail çok geliyor. Aldanmayın bir virüs taraması yapın.

Gerçek Chase maili [email protected] diye biliyorum.
Siz de hiçbir şey bilmeyip linke tıklamışsınız. Çoğu virüsler zaten mail yoluyla yayılıyor. Neden gördüğünüz her linke tıklıyorsunuz ki? Belki de virüslüydü ve virüsü bilgisayarına bulaştırdı.
Virüs taraması yapmanı öneririm. Önerim Kaspersky ve Malwarebytes. Çoğunlukla bu ikili öneriliyor zaten.

Yönlendirdiği site büyük ihtimalle sahte ve bilgileriniz girdiğiniz anda banka hesabınızı çalmayı hedefliyor. Sahte bir mail.
Bilgilerimi girebileceğim bir sayfaya yönlendirmiyor, görseldeki linke girer girmez Google'a yönlendiriyor.
Gerçek Chase maili [email protected] diye biliyorum.
Siz de hiçbir şey bilmeyip linke tıklamışsınız. Çoğu virüsler zaten mail yoluyla yayılıyor. Neden gördüğünüz her linke tıklıyorsunuz ki? Belki de virüslüydü ve virüsü bilgisayarına bulaştırdı.
Virüs taraması yapmanı öneririm. Önerim Kaspersky ve Malwarebytes. Çoğunlukla bu ikili öneriliyor zaten.
Nerden biliyorsunuz gördüğüm her linke tıkladığımı ? Linke tıkladığımda bilgisayarımda bir şey olmadı herhangi bir program açılmadı veya herhangi bir indirme başlamadı. Windows defender aktifti sonrasında tarama yaptım zaten, önerilerinizi deneyeceğim sağ olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı