Yurt Dışından Gelen iPhone 14 Plus'un Kayıdı Ne Zaman Yaptırılmalı?

462229

Hectopat
Dediğim gibi iPhone 14 Plus getirtirsem hemen mi kayıt yapmam gerekiyor yoksa nasıl yapmam gerekiyor? 18 olduğum gibi getirtirmeyi düşünüyorum, pasaportsuz oluyor mu kayıdını yaptırmak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerine kaydettireceğin kişinin son 1 yıl içinde yurt dışından ülkeye gelmiş olması lazım. Ayrıca ilk 3 yıl sadece üzerine kayıtlı kişiye ait hatlar tarafından kullanılabilir telefon. Kayıt ücreti şu an 2700 TL. Ocak ayında 6100 TL olacak. 3 veya 6 ay kayıt ettirmeden kullanabilirsin sonra kilitlerler, hiçbir şekilde şebekeye bağlanamaz telefon. Ne zaman kayıt ettireceğin sana kalmış. Paşa gönlün ne zamana isterse.

120 gün içerisinde kayıt yaptırmanız lazım diye biliyorum.
Üzerine kaydettireceğin kişinin son 1 yıl içinde yurt dışından ülkeye gelmiş olması lazım. Ayrıca ilk 3 yıl sadece üzerine kayıtlı kişiye ait hatlar tarafından kullanılabilir telefon. Kayıt ücreti şu an 2700 TL. Ocak ayında 6100 TL olacak. 3 veya 6 ay kayıt ettirmeden kullanabilirsin sonra kilitlerler, hiçbir şekilde şebekeye bağlanamaz telefon. Ne zaman kayıt ettireceğin sana kalmış. Paşa gönlün ne zamana isterse.
18 olduğum gibi getiririm kayıt ederim artık.

İngiltere'de tanıdığım var o getirse ben kayıt etsem kendi üzerime yoksa nasıl olur?

İngiltere'de tanıdığım var o getirse ben kayıt etsem kendi üzerime yoksa nasıl olur?
Son 1 yıl içinde ülkeye yasal yollarla giriş yapmadıysan kendi üzerine kaydedemezsin. Ailende yakın zamanda yurt dışına gelip giden biri varsa o kendi üzerine kaydeder, gider bir de hat alır kendi üzerine anca o şekilde kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı