Yurt dışından GPS ve Cellular Watch getirilince GPS kullanılabilir mi?

uAslan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yurt dışından GPS + cellular (eSIM) iwatch getirtsem ve IMEI kaydı yaptırmasam, eSIM özelliğini yani Cellular özelliğini kullanamam, biliyorum. Peki normal GPS Watch gibi kullanmaya devam edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
WhatsApp'la bağlantılı kullanabileceğiniz programlar var bilginiz olsun.
O programları YouTube’da gördüm ama bir whatsapp verimliliği yok. Bildirimler açık olduğu halde mesajların gitmemesi ulaşmaması gibi problemler fazlasıyla oluyormuş. Tam anlamıyla telefondaki gibi verimli değil. Hatta almıştım ve durumu öğrenince siparişi iptal ettim. Ödemem iade edildi. Sağlık olsun. Telefondaki gibi whatsapp kullanılabilene kadar akıllı saat almayacağım.

46CA19CC-AC78-4DC0-AFE0-C855F76FE27E.jpeg

O programları YouTube'da gördüm ama bir WhatsApp verimliliği yok. Bildirimler açık olduğu halde mesajların gitmemesi ulaşmaması gibi problemler fazlasıyla oluyormuş. Tam anlamıyla telefondaki gibi verimli değil. Hatta almıştım ve durumu öğrenince siparişi iptal ettim. Ödemem iade edildi. Sağlık olsun. Telefondaki gibi WhatsApp kullanılabilene kadar akıllı saat almayacağım.

Eki Görüntüle 1538227

Evet telefondaki kadar uyumlu olmuyor maalesef. WhatsApp Watch uyumlu neden hala olmadı bu da ayrı bir tartışma konusu bu kadar zor olmamalı.

Hocam ben WhatChat kullanıyorum Apple Watch ile ve hem Wi-Fi hem Bluetooth (benimki 1th GPS model, eski ama iş görüyor) ile sorun olmadan bütün mesajlarım geliyor ve gönderebiliyorum yani bir sorun olmuyor (WhatsApp Web'in Beta'sındayım birden fazla yerden telefonda internet olmadan çalışan, adı vardı da aklıma gelmedi 😅 çok işe yarıyor açıkçası).

Hocam ben whatchat kullanıyorum Apple Watch ile ve hem Wi-Fi hem Bluetooth (benimki 1th GPS model, eski ama iş görüyor) ile sorun olmadan bütün mesajlarım geliyor ve gönderebiliyorum yani bir sorun olmuyor (WhatsApp Web'in beta'sındayım birden fazla yerden telefonda internet olmadan çalışan, adı vardı da aklıma gelmedi 😅 çok işe yarıyor açıkçası).

Evet whatchat i bende kullandım memnundum güzel program uygun bir fiyata almıştım bayağı oluyor kullanılabilir güzel bir program.

Yeni konular

Geri
Yukarı