Yurt dışından iPhone 13 Pro Max 256 GB almak mantıklı mı?

Bütçe
25000
Mantıklı Gürcistan'dan aldığınız için pasaportunuzun olmasına gerek yok kimlik yeterli kayıt ücreti 2700 TL tahmini 5 ila 7 bin arası para cebinizde kalır TR yr göre ama kaydı yapılan kişiyle hat sahibinin adı aynı olmal yoksa SIM çalışmaz telefonda. 3 sene sonra da her hatta açılır telefon.
Peki pasaportumuz yoksa telefonu yine de 2700TL verip kayıt yapabiliyor muyuz acaba? Pasaportumun olması zorunlu mu? Birde hocam aynı işlemler malum sarı sitede yurt dışı alınıp satılan Iphone lar içinde geçerli mi?

Peki pasaportumuz yoksa telefonu yine de 2700TL verip kayıt yapabiliyor muyuz acaba? Pasaportumun olması zorunlu mu? Bir de hocam aynı işlemler malum sarı sitede yurt dışı alınıp satılan IPhone'lar içinde geçerli mi?

Pasaportun olacak ya da başkasının pasaportuna kayıt ettireceksin fakat o kayıt ettirdiğin pasaport sahibinin adına hat kullanabilirsin o telefonda sadece.

Peki pasaportumuz yoksa telefonu yine de 2700TL verip kayıt yapabiliyor muyuz acaba? Pasaportumun olması zorunlu mu? Bir de hocam aynı işlemler malum sarı sitede yurt dışı alınıp satılan IPhone'lar içinde geçerli mi?

Pek bilmiyorum o konuyu. Ama geçerli olacağını sanmıyorum.

Bende getirtip tablet gibi kullanmayı düşünüyorum. Ne kadar acaba? Orada nasıl getirtebilirim? Yardımcı olur musunuz?
Gürcistanda şuanda
14 pro 3800 lari
14 pro max 4200 lari
13 2400 lari
12 1970 lari
1 lari 7.16tl

Bir de mağazada tax free doldurtursanız sınır kapısında fatura tutarının %12sini iade alıyorsunuz.

Tablet gibi kullanmak yerine kaydettirin hiç değilse. Nereden alacaksınız?

Benim bu cihazı almamdaki tek sebep PUBG Mobile oynamak onun haricinde kameraymış hava atmakmış bunların bir önemi yok hatta kamerası olmasa da olur 😁 oyunu en iyi performansta oynatsın yeter zaten bu oyunu profesyonel seviyede oynarken mobil veriden oynayamazsın ping olayı var nereden alacağım bende bilmiyorum nasıl getirtebilirim ne kadara gelir veya bu şekilde satan var mı Türkiye'de

Gürcistanda şuanda
14 pro 3800 lari
14 pro max 4200 lari
13 2400 lari
12 1970 lari
1 lari 7.16tl

Bir de mağazada tax free doldurtursanız sınır kapısında fatura tutarının %12sini iade alıyorsunuz.
Teşekkür ederim iyiymiş aslında fakat oraya gitmeden getirtebiliyormuyuz bunu merak ettim açıkçası

Yeni konular

Geri
Yukarı