Yurt dışından iPhone 14 getirtmek

Yok hocam. Atıyorum Bulgaristan'a gidip geleceksiniz. Telefonu gene Amerika'dan getirteceksiniz.

Aynen öyle olabilir ben bunu bir düşüneyim teşekkürler.

Hocam ayrıca çıktıktan sonra 1 sene içinde getirmeniz lazım.

Telefonu getirdikten sonra 4 ay kaydettirmeden kullanabiliyorsunuz.

Muhtemelen bu yıl için de gider hallederim zaten.

Hocam pasaport kaydı yaptırmayın, tefecilik bildiğin, dünyada sadece ülkemizde uygulanan leş bir sistem. 300-500 TL kalsaydı anlaşılabilirdi, şimdi daha çok "bir telefon da bana almayacaksan bari göz hakkı ver" oldu. Geçici kayıt yaptırın, yenileye yenileye kullanın.
2 yıl uluslararası garanti oluyor, sıkıntı olursa Amerika'ya göndereceksin yani, yokmuş gibi düşünebilirsin.
Peynir ekmek gibi satarsın.

Hocam pasaport kaydı yaptırmayın, tefecilik bildiğin, dünyada sadece ülkemizde uygulanan leş bir sistem. 300-500 TL kalsaydı anlaşılabilirdi, şimdi daha çok "bir telefon da bana almayacaksan bari göz hakkı ver" oldu. Geçici kayıt yaptırın, yenileye yenileye kullanın.
2 yıl uluslararası garanti oluyor, sıkıntı olursa Amerika'ya göndereceksin yani, yokmuş gibi düşünebilirsin.
Ama İphone ise ve pasaporta kaydetdirdiyse satamaz.

Yeniletme galiba kaldırıldı. D

Sevgili arkadaşlarım merhaba, benim son mesajımdan sonra attığınız mesajlarınızı @shamil0v hocamın konuya tekrar mesaj atmasıyla gördüm öncelikle cevap vermediğim için kusura bakmayın. Geçici kayıtla çözecektim ama geçtiğimiz günlerde kaldırıldı. eSIM ile sanırım 2 ay geçici kullanma süresi oluyor. O süre içerisinde herhangi bir yurt dışı gezim olursa o şekilde hallederim diye düşünüyorum. Daha alıp almayacağım bile kesin değil yine de cevaplarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı