Yurt dışından Legion 5 3050 Ti alınır mı?

Bütçe
10k-14k
Haklısınız hocam. 14K bütçeye şu sıralar sadece GameGaraj fenix bulunuyor ve mantıklı da bir seçenek. Benim attığım laptopta da 3050 Ti 95W ve 165hz/3ms ekran var ve fiyatı vergiler dahil 12500 civarına gelecek. Bankaların oyununu da hesaba katarsak 13K civarı cepten çıkacaktır. Şu anda 3ms ekranı bırakın 7ms ekran bile bulmak çok zor benim bütçemde. Bu yüzden kafam karışık. Şu anda birçok oyun oynayacağım ve ekran kartına ihtiyacım var ancak 2 3 sene sonra sadece Valorant ve CS gibi oyunlara kısıtlı süreler ayırıp daha çok devre tasarımı ve yazılım ile uğraşacağım. Dolayısıyla şimdi verdiğim para daha çok 5800H'a ve ekrana benim gözümde.
Anlıyorum, hayırlı olsun hakkınızda o zaman. İnanın birkaç ay önce 3050 ti laptoplar 7,5k ile 9 arasıydı ne ara bu kadar uçtu şok oldum. Gerçi siz ne yapasınız, elinizdeki para her geçen saniye degersizlesiyor, bir an önce karar verin ve alın yoksa inanın bu kudurmuş fiyatların ben uslanacağını sanmıyorum.

takip ettiğim bütün monitörler 2500 lira ile 2000 lira arası zamlandı 1 günde. Şuan takip ettiğim fiyata 1 tane satıyorlar oda ölü pikselli. Dediğinizde haklısınız.
Anlıyorum, hayırlı olsun hakkınızda o zaman. İnanın birkaç ay önce 3050 ti laptoplar 7,5k ile 9 arasıydı ne ara bu kadar uçtu şok oldum. Gerçi siz ne yapasınız, elinizdeki para her geçen saniye degersizlesiyor, bir an önce karar verin ve alın yoksa inanın bu kudurmuş fiyatların ben uslanacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı