Yurt dışından sosyal medya üzerinden reklam ücreti alma

The Conqueror

Hectopat
Merhaba, kuzenim yurt dışında yaşıyor ve kendisinin Instagram'da oldukça takipçisi var. Reklamını yapmasını istediği kişiler ya da kurumlar ücreti ödemek istediklerinde bir sıkıntı yaşıyoruz. Kuzenimin Türkiye'de herhangi bir banka hesabı yok ve TC vatandaşı da değil esasen. Ücreti ben alıp kendisine Western Union ile iletiyorum. Fakat Türkiye'dekiler Western Union'dan habersiz. Reklamı yaptıktan sonra IBAN olarak benimkini veriyoruz ve benim adım gözüküyor yanlış anlayanlar oluyor. Bunu nasıl çözebiliriz? İnsanların para yollayabileceği ödeme yapabileceği bir platform var mıdır adı gözükmeden? Bana vekalet verip bankadan hesap açabilirim fakat bu süreç de çok uzun ve koronadan ötürü evden çıkamıyorum. Bildiğiniz bir çözüm yolu var mıdır acaba?

İnsanların para yollayabileceği ödeme yapabileceği bir platform var mıdır adı gözükmeden?
Adi gözükmeden olmasi biraz sikinti yaratir, resmen offshore hesap tavsiye istiyorsunuz. Transfergo diye bir sistem var parayi direkt kuzeninize aktarabilirler. Isim ve IBAN yeterlidir. Ben öyle para alim ve gönderim islemlerimi yapiyorum. Kesinti sifir yani hic kesinti yok.

Adi gözükmeden olmasi biraz sikinti yaratir, resmen offshore hesap tavsiye istiyorsunuz. Transfergo diye bir sistem var parayi direkt kuzeninize aktarabilirler. Isim ve IBAN yeterlidir. Ben öyle para alim ve gönderim islemlerimi yapiyorum. Kesinti sifir yani hic kesinti yok.
Genelde reklam yaptığımız insanlar biraz teknolojiye uzak olduğu için bu tarz duymadıkları şeylere yanaşmıyorlar. Papara kart vb. veya bir bankanın sunduğu bu tarz bir hizmet var mı?

Geri
Yukarı