Yurt dışından telefon almak

novalgin

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
hekim
Yurt dışından telefon veya tablet almak ile ilgili son durum nedir? Alırsak gümrüğe takılır mı? Vergi ödemek zorunda kalır mıyız? Vergi versek bile ulaşması ile ilgili bir problem yaşar mıyız?Bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.

Sim kart bulunan cihazlar geçmiyor.
Tablette sim kart yoksa geçer.
30 euro sınırını aşıyorsa fiyatı, vergi ödenmek zorunda.

Öncelikle Sim kart girişi varsa vergilerini ödesen bile telefon alamazsın. Tablet gibi cihazlar alacaksan Banggod, Amazon ve Gearbest'e bakabilirsin.

Yurt dışından telefon getirtmediğimizden bilmiyoruz işte. :)

Uzun zamandır da haber izlemiyorum. Ya da gözümden kaçmıştır arada haberlere bakınırken.

Öğrendiğim iyi oldu. Sağol... :)

Ben 2 gün evvel Aliexpress`ten Blackview A9 Çift Kameralı Android Telefon Aldım

Link=Blackview A9 Pro Smartphone Android 7.0 MTK6737 Quad Core 2GB 16GB 5.0" HD 8.0MP Dual Cameras Fingerprint ID 4G LTE Cellphone-in Mobile Phones from Cellphones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group

329 TL ye geldi toplamda. 3000 bataryası var. Yorumlar hep Türklerden gelmiş. Bakalım gümrükten geçecek mi.
Gelişmeleri videolu olarak yayımlıyıcağım!
1f609.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı